GameExpres.sk
  Prihlásenie

Disgaea 1 Complete

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Disgaea 1 Complete
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Disgaea 1 Complete:

Vládca je mŕtvy. Netherworld upadá. Je čas znovu nastoliť poriadok! Princ Netherworldu Laharl precitá, aby bojoval za svoj trón a je len na ňom a pár nepravdepodobných spojencoch, či ubráni, čo mu právom patrí. Spolu so svojím prefíkaným vazalom Etnom, anjelským nováčikom Flonne a s radou ďalších výbušných osobností sa Laharl preseká, prestrieľa a prebojuje až na vrchol. Dosiahnite so svojou skupinou na level 9999, odomknite šialené špeciálne zručnosti, tímové útoky a kúzla a rozdávajte milióny damage points v tejto bláznivej HD prerábke klasického RPG.

NOVÉ POSTAVY
Vaša Disgaea je späť a je lepšia ako kedykoľvek predtým! Hrať môžete nielen hlavný príbeh, vyskúšajte tiež Etna Mód s novými postavami, ktoré v pôvodnom vydaní nenájdete! Vytraťte sa do Sveta Predmetov na stovky hodín rýchlej strategickej RPG akcie, teraz prvýkrát v HD! Dobite Netherworld a vstaňte na jeho čele ako princ Laharl v tomto bláznivom príbehu asasinov, princezničiek a robotov!

Disgaea 1 Complete

NA LEVELI ZÁLEŽÍ
"Vylevlujte" čokoľvek od postáv cez predmety po obchody. Nevychádza vám všetko, ako by ste si predstavovali? Vtrhnite do Temného Zhromaždenia a pozmeňte zákony Netherworld podľa svojho!

0810023031581

zdielaj na:

Video / Ukážka Disgaea 1 Complete:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť