GameExpres.sk
  Prihlásenie

Disgaea 5 Complete

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Disgaea 5 Complete
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Disgaea 5 Complete:

Disgaea 5 Complete je príbehom o pomste a rebélii. Keď sa nový zloduch snaží zotročiť ľudí z Netherworld, jeden mladý démon sa mu postaví na odpor a chce ukončiť jeho vládu. Týmto démonom je Kilia, ktorého v Disgaea 5 Complete povediete spoločne s jeho armádou nebezpečnou cestou odplaty.

KOMPLETNÝ ZÁŽITOK
Užite si celý príbeh Disgaea 5 spoločne s ôsmimi bonusovými scenármi, štyrmi novými postavami a tromi triedami postáv zo série Disgaea. Hra obsahuje všetky vydané DLC a jedná sa tak o kompletný herný zážitok.

ZNOVUZRODENIE LEGENDY
S Disgaea 5 sa po dlhých rokoch vrátili legendárni vývojári tohto strategického RPG na výslnie. Hra ponúka skvelý zážitok nováčikom aj veteránom série. Užite si prepracovaný príbeh, skvelé dialógy a hutnú stratégiu až do levelu 9999.

STOVKY HODÍN ZÁBAVY
Disgaea 5 Complete ponúka rovnako ako predošlé hry v sérii stovky hodín zábavy. Užite si hlboký strategický zážitok a vžite sa do taktických bitiek. K dispozícii je viac než 40 povolaní a rás, z ktorých môžete naverbovať svoju armádu. Jednotlivých vojakov môžete vybaviť stovkami predmetov, ktoré postupne nájdete v priebehu hry. Možnosti sú nekonečné.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo Switch

Video / Ukážka Disgaea 5 Complete:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť