GameExpres.sk
  Prihlásenie

Donkey Kong Country: Tropical Freeze

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Donkey Kong Country: Tropical Freeze
Kategória:arkada
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 49,99
Aktuálna cena : 45,99€

POPIS Donkey Kong Country: Tropical Freeze:

Donkey Kong a jeho partia sú späť v ďalšom divokom dobrodružstve v hre Donkey Kong Country: Tropical Freeze. Toto ľadové dobrodružstvo prináša pestrofarebnú HD grafiku, živé detaily, dynamické scenérie a to všetko spojené s melodickým soundtrackom od presláveného Davida Wisa.


TROCHU ZIMA
Tentoraz majú Kongovci svoj ostrovný domov zamorený Snowmadmi: novými chladnokrvnými nepriateľmi, ktorí prišli na lodiach a s pomocou čarovného rohu premenili tropický raj na ľadové kráľovstvo. Aby toho nebolo málo, prehnal sa cez Donkey Kong ostrov ešte arktický cyklón a odfúkol Kongovcov ďaleko od ich domova. Musí tak začať veľkolepú cestu späť cez šesť rôznych ostrovov, získať svoje banány a rozmraziť si domov.

SKVELÁ KAMERA
Na každom ostrove čaká množstvo šialených divokých úrovní vrátane Rambiho jázd, podvodných výtržností, bitiek s bossmi a rôznych tajných priechodov. Vďaka novej dynamickej kamere máte možnosť často vidieť akciu takým spôsobom, ako ešte nikdy predtým. Nová kamera si vypožičiava filmové prvky napríklad pri šialených explóziách Barrel Cannonu a pri jazde s banskými vozíkmi mimo trať.

SURFUJÚCI Kong
V hre je potom úplnou samozrejmosťou hra pre viacerých hráčov na jednej konzole. Novinkou vo verzii pre Nintendo Switch je potom surfujúci Funky Kong, vďaka ktorému sú niektoré levely ďaleko znesiteľnejšie a pre začiatočníkov je určite jednou z najvhodnejších postáv.

zdielaj na:

Video / Ukážka Donkey Kong Country: Tropical Freeze:

video na YouTube

Recenzie Donkey Kong Country: Tropical Freeze:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Donkey Kong Country: Tropical Freeze původně vyšel před několika lety na platformě Wii U, vylepšená verze pro Nintendo Switch ovšem slavnému opičákovi ostudu v žádném případě nedělá. Jedná se totiž o výbornou skákačku, která potěší každého fanouška žánru.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Zábavná a hravá plošinovka s poctivě narůstající obtížností, která vám v pozdějších fázích nedá nic zadarmo. Můžete si sice nakoupit řadu výhod, ale obávám se, že ani ty plošinovkářům-začátečníkům nakonec nepomůžou. I proto ta obtížnost jak v kladech, tak záporech. Tohle není hra pro netrpělivé povahy a už vůbec ne pro malé děti! Ty se totiž na rozdíl od vás nebudou dvakrát rozmýšlet a GamePad o tu zeď jednoduše mrsknou.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť