GameExpres.sk
  Prihlásenie

DOOM: Eternal

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch DOOM: Eternal
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS DOOM: Eternal:

DOOM: Eternal je pokračovanie úspešného a veľmi kladne prijatého reštartu známej značky. Tešiť sa môžete na ďaleko silnejšieho Doom Slayer (hlavného hrdinu), takmer dvojnásobok rôznych nepriateľov a doslova peklo na Zemi, to je všetko sprevádzané hudbou od Micka Gordona.

SLAYER 2.0
Uvoľnite zdrvujúcu silu DOOM zabijaka. Vďaka vylepšenej výstroji a novému arzenálu, ako je unikátne delo s plameňometom, obnoviteľné ostrie a nová schopnosť rýchleho pohybu, ste rýchlejší a smrteľnejší než kedykoľvek predtým. Zničte každého démona, na ktorého narazíte, za využitie množstvo vylepšených strelných zbraní.

DOOM: Eternal 

VIAC SMRTI A SĹZ
Pošlite do večných lovíšť ešte viac démonov než kedykoľvek predtým. Každý z nich ovláda unikátne schopnosti a útoky. Fanúšikmi tak obľúbené klasické obludy, ako je Pain Elemental, Archvile, a Arachnotron, sú späť, pričom do rostera pribudnú úplne noví démoni vrátane DOOM Huntera alebo šialených Marauderov.

doom eternal 

ÚPLNE NOVÁ INVÁZIA
Vstúpte do úlohy Slayera a umožnite skutočným hráčom vniknúť do vašej kampane v úlohe démonov a zažite tak dramatický a nepredvídateľný zvrat v hrateľnosti kedykoľvek počas hrania kampane. Alebo preberte opačnú úlohu a premeňte sa na démona a napadnite kampaň svojho priateľa a pocíťte tak pravú chuť pekla!

DOOM: Eternal 

PHOBOS
Spravte z nepriateľov rešeto a objavujte epické, predtým nikdy nevidené svety. Prerazte si cestu skrz inváziu obrích BFG 10 000 na Phobose a objavujte staroveké tajomstvá univerza DOOM. Vďaka technológii idTech7 je každý detail prostredia vyvedený v bezprecedentných detailoch.


doom eternal

DOOM: Eternalzdielaj na:

Video / Ukážka DOOM: Eternal:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť