GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dragon Quest: Builders

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Dragon Quest: Builders
Kategória:rpg fantasy
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 37,99€

POPIS Dragon Quest: Builders:

Dragon Quest Builders je takzvané block-building RPG, v ktorom musíte využiť svoju kreativitu. Budete zhromažďovať a následne kombinovať celý rad nástrojov a materiálov, aby ste mohli obnoviť ríšu Alefgard. Tá bola totiž zničená vládcom zlých monštier Dragonlordom.

STAVAJTE A KOMUNIKUJTE
Hra vám ponúka sandboxový svet kombinovaný s pohlcujúcim príbehom. Môžete komunikovať s celým radom postáv a monštier. Budete vytvárať, v závislosti na extravagantných požiadavkách miestnych obyvateľov, nekonečné množstvo rôznych stavieb z desiatok materiálov. Tvorcovia sľubujú, že je systém hry veľmi rýchlo zvládnuteľný a umožňujúce vytvoriť takmer čokoľvek.

zdielaj na:

Video / Ukážka Dragon Quest: Builders:

video na YouTube

Recenzie Dragon Quest: Builders:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Dragon Quest Builders jsou velmi komplexním titulem s příjemně pohádkovým laděním. Rozhodně by si je neměli nechat ujít všichni fanoušci série, protože kromě výstavby města a obnově zašlého království země Alefgard, nabízí kupu zajímavých vedlejších postav a úkolů, se kterými strávíte mnoho hodin zábavy. Anebo se prostě můžete toulat a hledat pozůstatky po dávných dobách.
TOVAR SKLADOM
zobraziť