GameExpres.sk
  Prihlásenie

Farmers Dynasty

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Farmers Dynasty
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Farmers Dynasty:

Keď vás omrzí práca vo veľkomeste a život tam nemá budúcnosť, spomínate na časy, kedy ste jazdili na farmu starého otca a spolu jazdili na traktore a starali sa o polia. A keďže to bolo najšťastnejšie obdobie vášho života, rozhodnete sa presťahovať na vidiek, vybudovať svoju vlastnú farmu a zároveň i novú dynastiu. Farmársky simulátor Farmers Dynasty prináša do žánru nový svieži vietor, kedy okrem budovania farmy si budete budovať aj svoju rodinu.

ŽIJTE - BUDUJTE - 
FARMÁRTE
Užite si jedinečnú kombináciu simulátora farmárčenie, budovanie a života, ktorá vás zavedie na vidiek a ktorá pre vás má prichystanú veľa herných výziev! Opravujte strechy, stajne a prístrešky, renovujte fasády a vyzdobte si interiér svojho domu podľa vlastného vkusu.

Farmers Dynasty

ROZSIAHLY SVET

Buďte otvorení novým vzťahom - ochota a príjemnosť sa vypláca - a skôr či neskôr nájdete svojho životného partnera a napríklad aj budete mať deti! Plňte náročné úlohy vo svojom okolí a užite si vidieckeho života v celej jeho kráse a so všetkými výhodami, napríklad si urobte táborák alebo si zájdite na ryby.

Farmer's Dynasty

POĽNOHOSPODÁRSKE STROJE A TRAKTORY

Záleží len na vás a vašich farmárskych a ekonomických zručnostiach, či budete obrábať polia a zarábať si na každodenný chlieb pomocou starého a hrdzavého, alebo super moderného vybavenia.

farming dynasty

zdielaj na:

Video / Ukážka Farmers Dynasty:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť