GameExpres.sk
  Prihlásenie

Farming Simulator 20

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Farming Simulator 20
Kategória:simulator farma
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 44,99
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Farming Simulator 20:

Nový simulátor farmárčenia prinesie na konzolu Nintendo Switch vôbec prvýkrát traktory od John Deere. Mimo túto značku si môžete zajazdiť aj v strojoch napríklad od New Holland, Challenger, Fendt a veľa ďalších. Rozvíjajte a rozširujte svoju farmu v úplne novom severoamerickom prostredí s novými strojmi alebo plodinami.

NOVÉ STROJE
Jazdite po svojej farme vo verne reprodukovaných strojoch popredných značiek v odbore ako John Deere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a hŕbu ďalších. A tentoraz nebudete počítať len s motorovými koňmi, v novom Farming Simulatore môžete chovať aj vlastné kone a potom sa na nich prejsť.

Farming Simulator 20

PRASIATKA A AJ KRAVY
Starajte sa o dobytok, ošípané, kravy i ovce a pestujte úplne nové plodiny, ktoré v minulých ročníkoch zatiaľ neboli. Napríklad bavlnu alebo ovos. Naviac vám táto verzia prináša jedinečnú možnosť sa o vašu farmu starať kdekoľvek len budete chcieť vďaka prenositeľnosti konzoly Nintendo Switch.

traktor zetor simulator


zdielaj na:

Video / Ukážka Farming Simulator 20:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť