GameExpres.sk
  Prihlásenie

FIFA 18

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch FIFA 18
Kategória:športová
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 34,99
Aktuálna cena : 17,99€

POPIS FIFA 18:

Užite si najreálnejšiu a najzábavnejšiu futbalovú hru, aká kedy bola vytvorená pre hráčov Nintenda. Najpopulárnejšiu hru na svete plnú skvelých funkcií a prvkov, si môžete zahrať kdekoľvek a kedykoľvek, a to jedinečným spôsobom na konzole Nintendo Switch.

VAŠA FIFA, VÁŠ ŠTÝL
FIFA 18 obsahuje úplne nový spôsob hrania režimov pre jedného a viacerých hráčov. Vďaka veľkému počtu dostupných konfigurácií ovládania a zobrazenia a podpore ovládačov Joy-Con, ponúka FIFA 18 pre Nintendo Switch vynikajúce herné zážitky, bez ohľadu na to, ako hráte.

OBĽÚBENÉ REŽIMY
S režimami FIFA Ultimate Team, CareeR Mode (Kariéra), Kickoff (Výkop), na mieru šitým pre Switch a Local Seasons (Lokálne sezóny), je FIFA 18 pre konzolu Nintendo Switch doposiaľ najlepším futbalom pre prenosné herné zariadenia.

PREPRACOVANÁ GRAFIKA A HRATEĽNOSŤ
Vďaka vyspelej technológii vykresľovaniu, prináša FIFA 18 pre konzolu Nintendo Switch bezkonkurenčný zážitok. Hra sa môže pochváliť plným rozlíšením 1080p na TV a 720p na konzole, čo jej umožní navodiť autentickú futbalovú atmosféru bez ohľadu na to, kde práve hráte. Vychutnajte si nové štadióny, fyzikálne založené vykresľovanie všetkých postáv a nové herné mechaniky.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo Switch

Video / Ukážka FIFA 18:

video na YouTube

video na YouTube

Súvisiace produkty
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež: