GameExpres.sk
  Prihlásenie

Final Fantasy X a X-2 HD

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Final Fantasy X a X-2 HD
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 42,99
Aktuálna cena : 29,99€

POPIS Final Fantasy X a X-2 HD:

Final Fantasy X je na hernej karte, Final Fantasy X-2 je pribalený formou kódu na prevzatie, je teda potrebné internetové pripojenie a pamäťová karta.

Final Fantasy X / X-2 HD predstavuje kolekciu dvoch klasických titulov z legendárnej JRPG série Final Fantasy. Oba tituly sa dočkali mnohých vylepšení, a to ako na strane hrateľnosti, tak i po grafickej stránke. Hráči sa môžu tešiť na oslnivé grafické spracovanie v HD kvalite, brilantný soundtrack a zábavnú hrateľnosť. Vydajte sa na epické dobrodružstvo a odhaľte mnoho skrytých tajomstiev.

Final Fantasy X
Dokážete zachrániť obyvateľov sveta Spira? Pripojte sa k Tidusovi a Yune v ich dobrodružstve v jednej z najobľúbenejších hier série Final Fantasy! Ak si chcete pripomenúť krásne chvíle strávené vo svete Spira alebo budete hrať FF X prvýkrát, teraz je tá správna príležitosť!

Final Fantasy X-2
Dva roky po udalostiach Final Fantasy X sa vraciate do sveta Spira, ale tentoraz iba ako Yuna. Príbeh začína v okamihu, sa Yune zjaví pravda, pravda, ktorá môže všetko zmeniť. Pokračovanie prináša tiež veľa herných noviniek, napríklad nový spôsob boja alebo nové triedy povolania.

final fantasy 10

zdielaj na:

Video / Ukážka Final Fantasy X a X-2 HD:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2021 (SWITCH)
Just Dance 2021 (SWITCH)
49,99€
37,99€