GameExpres.sk
  Prihlásenie

Final Fantasy X a X-2 HD

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Final Fantasy X a X-2 HD
Kategória:rpg fantasy
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 42,99€

Uvedená cena je zatiaľ len orientačná.
POPIS Final Fantasy X a X-2 HD:

Final Fantasy X je na hernej karte, Final Fantasy X-2 je pribalený formou kódu na prevzatie, je teda potrebné internetové pripojenie a pamäťová karta.

Final Fantasy X / X-2 HD predstavuje kolekciu dvoch klasických titulov z legendárnej JRPG série Final Fantasy. Oba tituly sa dočkali mnohých vylepšení, a to ako na strane hrateľnosti, tak i po grafickej stránke. Hráči sa môžu tešiť na oslnivé grafické spracovanie v HD kvalite, brilantný soundtrack a zábavnú hrateľnosť. Vydajte sa na epické dobrodružstvo a odhaľte mnoho skrytých tajomstiev.

Final Fantasy X
Dokážete zachrániť obyvateľov sveta Spira? Pripojte sa k Tidusovi a Yune v ich dobrodružstve v jednej z najobľúbenejších hier série Final Fantasy! Ak si chcete pripomenúť krásne chvíle strávené vo svete Spira alebo budete hrať FF X prvýkrát, teraz je tá správna príležitosť!

Final Fantasy X-2
Dva roky po udalostiach Final Fantasy X sa vraciate do sveta Spira, ale tentoraz iba ako Yuna. Príbeh začína v okamihu, sa Yune zjaví pravda, pravda, ktorá môže všetko zmeniť. Pokračovanie prináša tiež veľa herných noviniek, napríklad nový spôsob boja alebo nové triedy povolania.

final fantasy 10

zdielaj na:

Video / Ukážka Final Fantasy X a X-2 HD:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť