GameExpres.sk
  Prihlásenie

Fire Emblem: Three Houses

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Fire Emblem: Three Houses
Kategória:rpg fantasy
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 47,99€

POPIS Fire Emblem: Three Houses:

Fire Emblem: Three Houses sa odohráva vo svete zvanom Fódlan, kde poriadok udržuje hlavné náboženstvo - Church of Seiros. Ako hlavný protagonista musíte nielen bojovať v taktických súbojoch, na ktoré ste zvyknutí zo série Fire Emblem, ale tiež sa voľne pohybovať a komunikovať s ostatnými postavami, budovať s nimi vzťahy a získavať informácie.

KOHO SI VYBERIETE
Tri vznešené fakulty zastupujú tri hlavné národy sveta Fódlan v Dôstojníckej akadémii, elitnej škole, ktorá trénuje svojich študentov v užívaní zbraní, mágie a ďalších špeciálnych zručností. Ako profesor si hráč môže vybrať jednu z týchto fakúlt a viesť ich v taktických ťahových súbojoch na život a na smrť. Každá fakulta je zložená z mnohých rôznych študentov a študentiek so svojimi jedinečnými vlastnosťami a osobnosťami.

Fire Emblem: Three Houses si zakladá na tradícii ťahového taktického RPG, ale pridáva niekoľko sviežich noviniek. Teraz keď presúvate jednotku, formácie vojakov sa pohybujú s nimi a podporujú ich v bitkách. Ďalšou novinkou je voľný pohyb hlavného hrdinu a interakcie s ostatnými postavami a študentmi.

fire emblem

zdielaj na:

Video / Ukážka Fire Emblem: Three Houses:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť