GameExpres.sk
  Prihlásenie

Fitness Boxing

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Fitness Boxing
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Fitness Boxing:

Zdvihnite sa z gauča a doprajte si trochu pohybu v zábavných boxovacích tréningoch za doprovodu inštrumentálnych verzií od populárnych umelcov ako je Lady Gaga, Pitbull a Kesha. Svoje cvičenie si môžete prispôsobiť nastavením rôznych Fitness cieľov. Trénujte či už ste sami, s kamarátom, doma alebo na cestách! Teraz môžete cvičiť úplne kedykoľvek a kdekoľvek s Nintendo Switch systémom.
 
ÚDERY a POHYBY
Precvičte si základy boxovaniA za zvukov inštrumentálnych verzií 20 odomknuteľných hitov, vrátane "Party Rock Anthem" od LMFAO, "Call Me Maybe" od Carly Rae Jepson a "Sugar" od Maroon 5. Stavte údery a dřepujte s Joy.Con ovládačmi v rukách a hýbte celým telom - žiadne ďalšie vybavenie nie je potrebné.


Fitness Boxing

S KAMARÁTOM AJ PROTI NEMU
Denný tréning môže byť 10-40 minút dlhý a ponúka normálny a rýchly režim. Softvér tiež odhaduje vaše približné BMI a spálené kalórie, aby ste mohli sledovať svoj postup. Zvoľte si z rôznorodé skupiny trénerov a prispôsobte ich vzhľad odOmknutelnými outfitmi. S postupom získate ďalšie skladby a ďalšie tréningové okruhy. Ak radi cvičíte s kamarátom, môžete použiť dve sady Joy-Con ovládačov alebo sa o jeden podeliť, aby ste si mohli užiť kooperatívny tréning alebo otestovať svoje schopnosti v súboji vo virtuálnom ringu!

0519_2vlna

zdielaj na:

Video / Ukážka Fitness Boxing:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť