GameExpres.sk
  Prihlásenie

Go Vacation

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Go Vacation
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Go Vacation:

Za Go Vacation stojí slávne japonské štúdio Bandai Namco a tentoraz nás zavedie na virtuálnu dovolenku! Hra obsahuje hŕbu kooperatívnych a kompetititvních hier, ktoré môžete hrať buď sami alebo až so 4 ďalšími hráčmi na jednej konzole alebo v lokálnom multiplayeri na viacerých konzolách. Aktivity ponúkajú rôzne možnosti využitia pohybového ovládania, keď napríklad prevezmete kontrolu nad tenisovou raketou alebo budete hádzať snehové gule. Zábava je zaručená!

RÔZNE REZORTY
Objavujte nové prekvapenia každý deň v nových dobrodružstvách v 4 rôznych rezortoch, ktoré sú dostupné na ostrove Kawawii. Počas preskúmavania rezortu, či už pešo, na koni, na snežnom skútri alebo ďalšími spôsobmi, môžu hráči nájsť veľa zberateľských predmetov, výziev a ďalšie možnosti, ako si zvýšiť level a upraviť svoju postavu.

Go Vacation

NOVÉ DOBRODRUŽSTVÁ
Vyzdobte si svoju vilu, ochutnajte vynikajúce jedlá v jednom z dostupných food truckov a foťte si roztomilé zvieratká, ktoré sa v rezortoch ukrývajú. Pravidelné výzvy a odmeny, ako napríklad špeciálne kostýmy a rôzne psie plemená, budú motiváciou hráčov, aby sa vracali na ostrov Kawawii zažiť nové dobrodružstvá.

0519_2vlna

zdielaj na:

Video / Ukážka Go Vacation:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť