GameExpres.sk
  Prihlásenie

LEGO City: Undercover

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch LEGO City: Undercover
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS LEGO City: Undercover:

GTA v kockovanom lego svete so všetkým, čo k tomu patrí. LEGO City Undercover je hra s otvoreným svetom, vydaná pôvodne v roku 2013 pre konzolu Nintendo Wii U. V úlohe detektíva v utajení, Chasa McCaina, sa vydáte do Lego City s cieľom ho zachrániť pred šialeným zločincom Rexom Furym.

POCHYTAJTE VŠETKÝCH ZLOČINCOV
Po svojich, alebo v zabavenom vozidle budete jazdiť v kockovanom meste, ktorému nechýba žiaden z atribútov reálneho mesta. Ulice sú plné ľudí a zaujímavých zákutí. V úlohe policajta budete naháňať zločincov po meste a chytať ich akčným spôsobom priamo na ulici, alebo vás prinútia sa zúčastniť jednej z množstva mini hier.

DOKONALÁ PARÓDIA
Jednotlivé „rébusy“ sú vystavané jednoducho, logicky a zábavne, takže sa pri žiadnej akcii nezdržíte dlho, ale pocit dobre odvedenej práce vám hra určite neodoprie. Všetky tieto herné úkony spája typický parodický humor dotiahnutý ad absurdum. Miesto plechov padajú z objektov pri nehodách LEGO kocky a miesto krvi z ľudí tečú...tiež lego kocky.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo Switch

Video / Ukážka LEGO City: Undercover:

video na YouTube

Recenzie LEGO City: Undercover:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Po dlouhé době je ve verdiktu opět třeba krapet upravit hodnocení. Sedmička se může jevit jako nízké číslo, ale vzhledem k tomu jak hra působí – nadšení na začátku, téměř zklamání na konci – je to myslím adekvátní. Každopádně fanoušci LEGO her a hopsaček si klidně můžou přihodit půl bodu, bod navíc.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Pokud patříte mezi příznivce Lego her, hledáte na 3DS hru v otevřeném prostředí a nepotřebujete složitý příběh, i přes řadu chyb vám můžu Lego City Undercover směle doporučit. Ostatní však varuji, v tomhle případě žádné veledílo nečekejte.
Recenzie na Zing.cz » (60%)
Pokud jste v pozici nově příchozího a LEGO City Undercover vás nějakým způsobem zaujalo, jde o dobře vytvořenou LEGO hru, která však svou kvalitou zaostává za ostatními díly. Přesto je plná zábavy, která vám vydrží na dvanáct až patnáct hodin. V případě, že jste hráli Wii U verzi a čekáte od zahrání LEGO City Undercover něco nového, čekáte marně. Kromě prakticky zbytečného split-screenu se není nač těšit.
TOVAR SKLADOM
zobraziť