GameExpres.sk
  Prihlásenie

LEGO Harry Potter Collection

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch LEGO Harry Potter Collection
Kategória:detska
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS LEGO Harry Potter Collection:

KOLEKCIA OBSAHUJE
- LEGO Harry Potter: Years 1-4
- LEGO Harry Potter: Years 5-7
- 2 DLC balíčky - Balíček kúziel a postáv

Dvojica hier podľa filmov o Harrym Potterovi v jednom balení a vo vylepšenej grafike. Zažite Harryho príbeh v kockovanej podobe s nezabudnuteľným LEGO humorom.

YEARS 1-4
Konečne môžete zažiť Harryho dobrodružstvá, ako ich vidia tvorcovia stavebnice LEGO! Hru budete prechádzať za známe postavy. Samozrejme za Harryho Pottera ale i jeho kamarátov, Rona Weasleyho a Hermionu Grangerovú.

Navštívite známe miesta, ako je hrad Hogwart (Rokfort), bludisko a množstvo ďalších lokalít známych z filmov a kníh. Pri putovaní hrou sa vyšantíte v rade úloh, ktoré rovnako tak robil Harry, budete sa učiť mágiu, vyvolávanie kúziel, prípravu elixírov, a hlavne! Lietanie na metle! Jednoducho, budete sa skvele baviť asi v tom najroztomilejšom spracovaní Harryho Pottera vôbec.

YEARS 5-7
Pokračovanie Harryho Pottera v Lego podobe vychádza z posledných troch kníh a posledných štyroch filmov a sprevádza hráča hrdinskými dobrodružstvami Harryho Pottera v muklovskom i čarodejníckom svete. Od Rokfortu plus nové lokality, ako je napr. Grimmauldovo námestie alebo Ministerstvo kúziel – budú hráči narážať na nové tváre, výzvy i mágiu, ktorá im umožní pripraviť sa na konečný stret s lordom Voldemortom.

V hre sa dočkáte impozantného zakončenia najúspešnejšej filmovej série všetkých dôb, a to vďaka úchvatnému hernému zážitku, ktorý si užijete bez ohľadu na vek. Okrem charakteristického humoru a čarov, ktoré vychádzajú z fenoménu LEGO, ponúka hra fanúšikom ešte viac magických schopností, riešenie hádaniek a možnosti preskúmavania.

zdielaj na:

Video / Ukážka LEGO Harry Potter Collection:

video na YouTube

video na YouTube

Ďalšia video ukážka č.

Recenzie LEGO Harry Potter Collection:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Po fiasku v podobě Pirátů z Karibiku tu máme další LEGO hru, kterou by určitě byla škoda minout. A pokud náhodou máte k dispozici živého parťáka, k výslednému hodnocení si klidně připočtěte ještě jeden bod. I bez něj jde ale o to nejlepší, co může v současnosti Harry Potter v rámci her nabídnout.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Lego Harry Potter-Years 1-4 je milá hra.Prerozpráva príbeh chlapca ktorý prežil.Hra ponúka niečo cez 10-12 hodín hracej doby.Ak chcete splniť všetko na 100 percent určite to bude trvať dlhšie.Ak ste fanúšikom LEGO stavebníc a Harryho Pottera určite tento titul nenechajte čakať a rýchlo si ho choďte kúpiť :).Hodnotenie 8/10 hrané na PC.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
LEGO Harry Potter: Years 1-4 nabízí stejnou zábavu, jako předchozí Lego hry. Autoři se ovšem nepouštěli do žádných větších změn, čímž mohou odradit stávající hráče svých her, jelikož se jim již celý koncept mohl omrzet. Pro nováčky, kteří si chtějí zahrát za Harryho Pottera v trochu jiném podání, je tento titul povinnost. Přitom není cena ani nijak vysoká.
TOVAR SKLADOM
zobraziť