GameExpres.sk
  Prihlásenie

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice - predobjednávka

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice
Kategória:adventura
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
June 2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 36,99€

POPIS Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice:

Ahoj, dámy, je na čase opäť zvlhnúť! Ešte som s vami neskončil a stále sa mi o vás zdá v hre Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice. Odišiel som z New Lost Wages, stratil sa v Cancumu a pripravoval som sa na svadbu so svojou jedinou pravou láskou Faith. Nepredvídané okolnosti nám však veselicu prekazili, takže sme zase od seba! Je niekde v slávnom, slnečnom a obrovskom súostroví Kalau'a a ja ju musím nájsť. Pomôžte mi - ak ju skoro nenájdem, asi explodujem!

SRDCE PATRÍ FAITH

Žiadna prekážka ma od Faith neudrží nadlho, dokonca ani divoké a neskrotné ostrovy Kalau'a. Tie krásne ostrovné devy ma môžu rozptýliť len na určitú dobu, pretože kompas môjho srdca ukazuje iba jediným smerom - k Faith! Vydáte sa so mnou ako praví piráti a stanete sa skutočnými zlatokopmi? Pridajte sa k mojej posádke na tejto veľkolepej výprave - akurát možno skončíte premočení až na kožu!

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice (PS4)
KLASICKÁ ADVENTURA
Preskúmajte súostrovie Kalau'a so všetkými tými záhadnými a nádhernými ostrovmi - hra obsahuje cez 50 ručne kreslených lokácií. Stretnite sa s viac ako 40 novými i starými priateľmi z Wet Dreams Don’t Dry a zarozprávajte sa so sviežimi novými priateľkami. Pomôžte Larrymu vyriešiť náročné a vzrušujúce (a možno trochu erotické) nové hádanky a splňte všetky úlohy, aby sa dočkal svojho skutočne šťastného konca.

Wet Dreams Dry Twice

zdielaj na:

Video / Ukážka Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť