GameExpres.sk
  Prihlásenie

Mario and Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 + darček plagát a nálepky

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Mario and Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020
Kategória:simulator sport
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

AKCIA :

POPIS Mario and Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020:

Súťažte o zlatú medailu s najslávnejšími hrdinami, ktorých poznáme z hier spoločnosti Nintendo a SEGA. Pretekajte na skateboarde, surfujte alebo šplhajte na čas ako Mario, Sonic, Yoshi, Amy Rose, Luigi, či Dr. Eggman. Súperiť o umiestnení na stupňoch víťazov môžete až v 4 hráčoch lokálne či až v 8 hráčoch online. Športové vyžitie na Switch nebolo nikdy lepšie!

POHYBOM
V Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 sa môžete tešiť na súboje v atletike, vodných športoch alebo ringu. Olympijské športy sa ovládajú širokou škálou štýlov, vrátane skvelého pohybového ovládania pomocou Joy-Con ovládačov, kedy napodobňujete napríklad hod oštepom či zameriavate lukom.

Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (SWITCH)

PROTI VŠETKÝM
Tešiť sa môžete nielen na hru samotnú, ale tiež môžete hrať až v 4 hráčoch na jednej televízii v lokálnom multiplayeri na jednej konzole či lokálnom bezdrôtovom multiplayeri. Samozrejmosťou je potom online multiplayer až pre 8 hráčov, kedy budete súperiť o olympijské rekordy.

mario sonic sporty

NASPÄŤ DO ŠESŤDESIATYCH
Mario, Sonic, Bowser a Dr. Eggman vtiahnutí čarovnou konzolou do minulosti a ocitnú sa na olympiáde v Tokiu v roku 1964. Príbehová kampaň je horúcou novinkou tohto dielu a prenesie vás do nostalgickej 2D verzie predchádzajúcej olympiády v Tokiu. Skutočný old-school tak zažijete v disciplínach ako je beh na 100 metrov či skok do dieľky a hľadáte tak cestu späť do súčasnosti. V nej potom Luigi zhromažďuje priateľov, súťaží v minihrách a moderných disciplínach, aby zachránil svojho brata.

zdielaj na:

Video / Ukážka Mario and Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť