GameExpres.sk
  Prihlásenie

Mario Golf: Super Rush + darček tričko na golf - predobjednávka

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Mario Golf: Super Rush
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
25.06.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 50,99€

AKCIA :

POPIS Mario Golf: Super Rush:

Mario sa okrem neustáleho zachraňovania princezien venuje aj mnohým športom. V hre Mario Golf: Super Rush sa náš známy taliansky inštalatér so svojimi priateľmi stretne na greene v krásnom prostredí houbičkového kráľovstva (Mushroom Kingdom). Nový diel série Mario Golf prináša množstvo vylepšenia, pohybové ovládanie a príbehovú kampaň.

TLAČÍTKO AJ ŠVIH
Ovládať Super Rush môžete ako pomocou tlačidiel, tak vďaka pohybovým senzorom v Joy-Con ovládačmi, ktorý tak uchopíte ako golfovú palicu. Rovnako ako v reáli musíte starostlivo študovať vietor a sklon terénu, ale nájdeme tu veľa nástrojov k zdarnému odpalu. Tie nám ukazujú silu a zakrivenie, rovnako ako môžu naskenovať terén.

Mario Golf: Super Rush
ŠIALENÝ GOLF
Medzi nové herné prvky patria Speed Golf. V ňom odpaľujete všetci zároveň a potom pretekáte naprieč golfovým ihriskom za vašou loptičkou, odkiaľ opäť odpaľujete ďalej. Predbehnite súpera a buďte prvý v disciplíne, v ktorej nie sú dôležité len vaše golfové zručnosti, ale aj prešibanosť a zákernosť.

mario golf
PRÍBEHOVÝ REŽIM
Dostaňte svoju Mii postavičku na profesionálnu úroveň v príbehovom režime, v ktorom sa stretnete s plejádou známych postáv z houbičkového kráľovstva. Vylepšujte si v priebehu hry svoje štatistiky pomocou bodov získaných v jednotlivých zápoleniach. Môžete si tiež užiť multiplayer s až troma ďalšími hráčmi a to buď lokálne alebo online.

golf mario

zdielaj na:

Video / Ukážka Mario Golf: Super Rush:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť