GameExpres.sk
  Prihlásenie

Mario Kart 8 Deluxe

hra pre Nintendo Switch
 hra pre Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe
Kategória:preteky
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 44,99€

POPIS Mario Kart 8 Deluxe:

Deluxe edícia na Switch obsahuje všetky vaše obľúbené trate a postavy z pôvodnej Wii U verzie, k tomu všetky DLC a ešte navrch nové postavy - Inkling boy a girl zo Splatoon, King Boo, Dry Bones a Bowser Jr! Nechýbajú ani nové trate a prepracovaný Battle Mode.

PRETEKAJTE, KDE CHCETE
Pretekanie s kamarátmi ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Vďaka možnostiam konzoly Nintendo Switch je možné pretekať kedykoľvek, kdekoľvek a s kýmkoľvek jednoduchým odpojením ovládačov Joy-Con a hraním v tabletop móde na zabudovanej obrazovke. Zapojenie konzoly Nintendo Switch do jej dokovacej stanice vám umožní súperiť v rámci TV módu až v 4 hráčoch.

ALEBO AKO CHCETE!
Čo tak si otestovať svoje schopnosti a vyzvať hráčov z celého sveta kedykoľvek a kdekoľvek v handheld móde? Pretekať je tiež možné s využitím precízneho pohybového ovládania, ktoré si môžu užiť hráči všetkých tried jednoduchým zapojením ovládača Joy-Con do príslušenstva Joy-Con Wheel (v setoch po dvoch kusoch). S toľkými spôsobmi hrania, množstvom tratí a módov sa jedná o ten doposiaľ najväčší Mario Kart zážitok!

ŠIALENÉ PRETEKY, AKO ICH MÁME RADI
V Mario Kart 8 Deluxe spolu pretekajú známe postavičky zo sveta Super Maria, na tratiach po celom Mushroom Kingdom, aj mimo neho. Musíte byť pripravení pobiť sa o popredné priečky so svojimi rivalmi pomocou predmetov ako sú Super Star, ktorá vás urobí na niekoľko sekúnd nezraniteľnými, alebo Spiny Shell, ktorá po odpálení pôjde po hráčovi, ktorý je na čele pretekov. Anti-gravitačné pásy vám umožnia jazdiť po stranách budov alebo vodopádoch a narážať do protivníkov pre získanie krátkodobého zrýchlenia.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo Switch

Video / Ukážka Mario Kart 8 Deluxe:

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
 Bloodborne (PS4)
Bloodborne (PS4)
17,99€
12,99€   
 Diablo 3: Eternal Collection (XBOX1)
Diablo 3: Eternal Collection (XBOX1)
34,99€
18,99€