GameExpres.sk
  Prihlásenie

Mario + Rabbids Kingdom Battle - Gold Edition

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Mario + Rabbids Kingdom Battle - Gold Edition
Kategória:RPG plosinovka
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 52,99€

POPIS Mario + Rabbids Kingdom Battle - Gold Edition:

GOLD EDÍCIA OBSAHUJE:
- Základnú hru Mario + Rabbids Kingdom Battle
- Season Pass, ktorý obsahuje:
- 8 zbraní v 8bit. prevedení,
- 8 zbraní v steampunkovom štýle,
- 8 ultra ťažkých výziev,
- novú kooperatívnu kampaň na 5 mapách vrátane Chain Chomps, Tornadoes, Boos, a Pyroclasts.
- bonusové DLC Donkey Kong, ktoré obsahuje nové dobrodružstvo s 3 šialenými hrdinmi.

Hubové kráľovstvo je roztrhané na kusy tajomným vírusom, ktorý transportuje zlomyseľných Králikov do predtým pokojných miest mierumilovnej krajiny. Pre nastolenie poriadku nastupujú známe postavy Mario, Luigi, Princezná Peach a Yoshi. Túto štvoricu však doplnia hrdinovia z radov Králikov a o zaujímavú zápletku je postarané!

EPICKÉ DOBRODRUŽSTVO
Spolu so svojim tímom sa vydáte do štyroch svetov Hubového kráľovstva na dobrodružstvo, pri ktorom zachránite svojich priateľov a urobíte v kráľovstve poriadok. Mario a jeho traja spoločníci spoja sily so štyrmi hrdinskými Králikmi, ktorí ako keby z oka vypadli našim známym hrdinom, ale majú svoje typické králičie povahy a určite si s nimi užijete veľa zábavy.

Mariova partia používa v Hubovom kráľovstve doposiaľ nevidené zbrane a tie má k dispozícii v taktických súbojoch proti nepriateľom. Zbraní je v hre viac než 250 a tak je neustále čo vylepšovať. Ťahové súboje sú doplnené množstvom strategických rozhodnutí, pri ktorých využijete špeciálne schopnosti jednotlivých postáv, zničiteľné prostredie a ďalšie vychytávky, ktoré herný svet ponúka.

Mariom na čele. Klasických hrdinov, ktorí si podmaňujú srdcia hráčov už viac než 30 rokov, doplnia Šialení Králici a vznikne tak nikdy nevidené dobrodružstvo, ktoré poháňa Snowdrop engine, ponúkajúci skvelé animácie s úžasnou farebnou grafikou exkluzívne pre konzolu Nintendo Switch.

mario

UŠITÉ NA MIERU
Hra je od začiatku vyvíjaná pre hybridnú konzolu Nintendo Switch a tak si ju užijete ako na TV, tak v handheld móde. Vďaka prenosnosti si ju môžete zahrať aj na cestách, a to aj s priateľmi v kooperatívnych výzvach, kedy kamarátovi stačí požičať jeden Joy-Con ovládač. Hra podporuje aj Amiibo figúrky, ktoré odomykajú dodatočný herný obsah.

rabbids

zdielaj na:

Video / Ukážka Mario + Rabbids Kingdom Battle - Gold Edition:

video na YouTube

Recenzie Mario + Rabbids Kingdom Battle - Gold Edition:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Pokud jde o DLC, má Nintendo pověst společnosti, která vydává pouze kvalitní a podstatný obsahu. A Ubisoft se rozhodl pokračovat v této tradici i v případě Donkey Kong Adventure. Humor, který byl pro Mario + Rabbids charakteristický, se dostal i do žil Donkey Konga. A tak i když se vám může zdát zbytečné vracet se po roce k nějakému titulu, nenechte si Donkey Kong Adventure ujít. Jde o zkušenost, která vás chytne a pokusí se určitě dostat do žebříčku nejlepších rozšíření v roce 2018.
Recenzie na Zing.cz » (90%)
Mario + Rabbids Kingdom Battle není hra pro každého, ale nabízí ideální poměr Houbového království, králičího humoru a lehce neokoukané strategie v jednom. Zamrzí opětovná absence dabingu postav, ale někdy prostě zjistíte, že vám králíci chutnají nejen na smetaně, ale také na Switchi!
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť