GameExpres.sk
  Prihlásenie

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order
Kategória:akcia rpg scifi
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 47,99€

POPIS Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order:

Séria Marvel Ultimate Alliance sa vracia po dlhých desiatich rokoch s novým dielom, tentoraz ako akčné RPG a exkluzívne pre Nintendo Switch. Dajte dohromady svoj ultimátny tím superhrdinov zo sveta Marvel. Výber je široký - od Avengerov, cez Strážcov Galaxie, X-Menov a mnoho ďalších. Spojte sa s priateľmi v kooperatívnych módoch a zabráňte zničeniu galaxie, za ktorým nestojí nikto iný, než Thanos a jeho Black Order.

ZASTAVIŤ THANOSA
V úplne novej príbehovej linke sa hrdinovia, ale aj zloduchovia, spoja naprieč rasami univerza Marvelu, aby našli Kamene nekonečna skôr, než ich Thanos a jeho Black Order využijú k vypusteniu kozmického chaosu. Pozrieme sa do veže Avenger a sídla X-Menov a ešte ďalej. Thanos musí očakávať veľký odpor na ceste za svojím cieľom.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order (SWITCH)

KOOPERÁCIA S KAMARÁTMI
K akcii sa môžete dostať ešte bližšie vďaka novej kamere "spoza ramena", ktorá ponúkne viac pohlcujúci zážitok v hre pre jedného hráča, ale aj v multiplayeri, kedy na jednej konzole môžu hrať až štyria hráči. Ďalej je podporovaná hra cez internet, lokálne cez bezdrôtovú sieť a potom už spomínaná hra, kedy stačí len odovzdať Joy-Con ovládač kamarátovi a môžete hrať na jednej konzole a môže sa pridať kedykoľvek v priebehu vášho dobrodružstva.

avengers

zdielaj na:

Video / Ukážka Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť