GameExpres.sk
  Prihlásenie

Max: The Curse of Brotherhood

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Max: The Curse of Brotherhood
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Max: The Curse of Brotherhood:

Vysoko oceňovaná akčná adventúra sa predstavuje aj na konzolu Nintendo Switch. Kombinácia tradičnej plošinovky s nádhernými hádankami spoločne s rozprávkovým príbehom definujú hru Max: The Curse of Brotherhood. Max je vybavený len špeciálnou fixkou a vydáva sa zachrániť svojho brata Felixa do nehostinného sveta. Je len na vás za pomoci jedinej zbrane sa prebojovať strašidelnými levelmi a zachrániť tak svojho brata.

ZA ZÁCHRANOU BRAČEKA
Max: The Curse of Brotherhood, kombinujúci hrateľnosť tradičných plošinoviek s okúzľujúcim riešením logických problémov, vás vezme na rozprávkovú výpravu filmových kvalít. Keď si Max praje, aby mu jeho otravný braček Felix zmizol zo života, dostane viac, než by si vôbec dokázal predstaviť ... Vyzbrojený iba svojim verným čarovným značkovačom sa teraz musí vypraviť do nepriateľského, nemilosrdného sveta, aby svojho uneseného mladšieho súrodenca zachránil.

Max: The Curse of Brotherhood

PREKRESLITE SI CESTU
Prekreslite si cestu močarinami, starodávnymi chrámami i bujnými lesmi a pritom sa vysporiadejte s Mustachovými poskokmi. S pomocou značkovača premôžte svojich nepriateľov, načrtnite nové cesty a postavte sa čelom všadeprítomnému nebezpečenstvu hroziacemu prekaziť váš úlohu.

povanocni18

zdielaj na:

Video / Ukážka Max: The Curse of Brotherhood:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť