GameExpres.sk
  Prihlásenie

Monster Hunter Generations Ultimate

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Monster Hunter Generations Ultimate
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Monster Hunter Generations Ultimate:

Monster Hunter Generations Ultimate je prvým dielom série na Nintendo Switch a to hneď rovno exkluzívnym. Lovci sa postavia proti najväčšej súpiske unikátnych monštier v doterajšej histórii Monster Hunter hier. Potom, čo sa ujmete úlohy statočného lovca, čakajú na vás výzvy v podobe obrovských monštier, ktorých lovom postupne získate cenné suroviny pre výrobu vyspelejších zbraní a vybavenia.

STOVKY QUESTOV
V priebehu hry nájdete stovky questov, ktoré môžete hrať sami alebo s priateľmi. Vedľa klasického lvou monštier na vás ale čaká tiež úloha ochrániť každú zo štyroch dedín pred veľkým nebezpečenstvom, známym pod menom Fated Four. A aby toho nebolo málo, je tu nové nebezpečenstvo v podobe draka!

Generations Ultimate namiešaný s novšími mechanikami, novými lokáciami a monštrami. Návrat oslavujú obľúbenci Zinogre a Nargacuga. Hra ponúkne možnosť hrať vo všetkých módoch a to s ďalšími až tromi lovcami lokálne či cez internet.

monster hunter generations ultimate

zdielaj na:

Video / Ukážka Monster Hunter Generations Ultimate:

video na YouTube

Recenzie Monster Hunter Generations Ultimate:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Monster Hunters Generations je podle mne obstojným seznámením se sérií pro nové hráče a taky ideálním zábavným “zabitím” několika hodin pro mnohé zkušené lovce. A když mluvím o hodinách, mám na mysli desítky a desítky hodin. Každý si zde prostě dokáže najít svůj oblíbený styl hraní a brát hru jako odpočinkovou zábavu, nebo jako výzvu svých schopností.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Monster Hunter 3 se možná může pyšnit zábavnými souboji, stylovými nestvůrami, skvělým prostředím, potápěním nebo nepřeberným množstvím zbraní a vybavení, ale bohužel se pyšní i velkým množstvím technických nedodělků, které jinak lákavý titul srážejí na kolena. Přesto vás při lovu příšer určitě čeká přinejmenším slušná zábava.
TOVAR SKLADOM
zobraziť