GameExpres.sk
  Prihlásenie

Monster Hunter Rise - predobjednávka

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Monster Hunter Rise
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
26.03.2021
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 52,99€

AKCIA :

POPIS Monster Hunter Rise:

Postavte sa výzve a vyrazte na lov! Monster Hunter Rise, najnovší prírastok do populárnej RPG série, mieri na Nintendo Switch! V príbehu Monster Hunter Rise, zasadeného do ninjy inšpirované oblasti Kamuru Village, objavujte miestnu bohatú faunu i flóru, bojujte s hrozivými príšerami a staňte sa tak najlepším lovcom.

NA LOVU PRÍŠER

Pol storočia po poslednej katastrofe musia lovci čeliť novej desivEJ príšere, ktorá sa chystá povstať a uvrhnúť celú krajinu späť do chaosu. Lovte sami alebo sa spojte s priateľmi *, vyberte si vhodnú zbraň a vydajte sa na výpravu s jediným cieľom - poraziť obrovské príšery!

Monster Hunter Rise
NOVINKY NAPRIEČ HROU
Vďaka zbrusu novým herným mechanikám ako "Wire Action" alebo svojmu psiemu spoločníkovi menom Palamute sa môžete tešiť na vylepšený bojový systém, ktorým sa séria Monster Hunter preslávila. Naučte sa rôzne techniky lovu, odhaľte staré tajomstvo a zachráňte svet pred takmer istou skazou.

monster hunter: rise*Lokálný multiplayer vyžaduje jednu konzolu a jednu kópiu hry pre každého hráča. Internetové pripojenie je nutné pre online hranie. Pre využitie online služieb je potrebné vytvoriť Nintendo Account a prijať príslušné ustanovenia. Nintendo Account Privacy je uplatňované. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie vyžaduje platené online členstvo.

zdielaj na:

Video / Ukážka Monster Hunter Rise:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť