GameExpres.sk
  Prihlásenie

Moving Out

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Moving Out
Kategória:indie
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 34,99
Aktuálna cena : 19,19€

POPIS Moving Out:

Moving Out je nevážne poňatý kooperatívny simulátor sťahovania, založený na pokročilej fyzike, v ktorom sa s priateľmi podelíte o gauč úplne novým spôsobom! Túžite už dlho a márne po vzrušujúcej kariére sťahováka? Ako novo certifikovaný špecialista v odbore "aranžovania a premiestňovania nábytku" budete vykonávať všemožné sťahovacie práce, ktoré vás postupne zavedú do všetkých častí tunajšieho rušného mesta Packmore. Firma Smooth Moves možno nie je tou najväčšou sťahovacou spoločnosťou, ale pre jej neúnavní a horliví tím pracantov nie je žiadna úloha príliš nebezpečná ani podivná. Rozširujte záber aktivít svojej spoločnosti, najímajte nové, plne prispôsobiteľné postavy a zachráňte mesto pred nebezpečnou kumuláciou nábytku!

KOOPERACIA
Užite si hru sólo ako nezávislý podnikateľ, alebo sa spojte s priateľmi a vychutnajte si príbehový režim naplno. Na jednom gauči sa môžu pohodlne usadiť až štyria hráči, ktorí potom budú musieť spoločne prísť na čo najlepší spôsob, ako odsťahovať ... napríklad práve gauč! Otestujte svoje schopnosti aj svoje priateľstvo!


Moving Out (PS4)

AKCIA

Naučte sa remeslu v sérii stále viac riskantných a ťažko uveriteľných sťahovacích zákaziek, ktoré zahŕňajú všetko od zbavovania sa nepotrebného kancelárskeho vybavenia až po bizarné pašovania žiráf zo zoo.


simulátor stěhováka

HÁDANKY

Ako sa náklad dostane z jedného miesta na druhé, záleží len na vás, a tak zabudnite na príručku a zapojte svoju predstavivosť. Rozbíjajte steny, hádžte veci jeden druhému, alebo používajte najnovšie výkriky modernej techniky, ako sú portály a paprskomety.

nic hlavně nerozbít

FYZIKA A DOBRODRUŽSTVO

Nepoznáte ideálnu trajektóriu, po ktorej by ste mali prehodiť chladničku oknom? Na to prídete! Každá sťahovacia spoločnosť začína od piky, ale s tým, ako rastie vaša prestíž, stúpa aj náročnosť vám zverených úloh a rozširuje sa pole vašej pôsobnosti. Sťahujte náklad skrz ospalé predmestia, bláznivé farmy, strašidelné domy, virtuálnu realitu, alebo krajiny za hranicami nášho sveta!

movingout

POSTAVY A ASISTENČNÍ REŽIM

Pri najímanie nových pracantov vyberajte z jedinečnej ponuky farbistých postáv, z ktorých každá doslova prekypuje nadšením pre manuálnu prácu! Ste tu po prvý krát? Žiadny problém! Upravte obtiažnosť hry tak, aby ste sa pri nej bavili všetci!

out moving

zdielaj na:

Video / Ukážka Moving Out:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť