GameExpres.sk
  Prihlásenie

New Super Luckys Tale

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch New Super Luckys Tale
Kategória:plosinovka
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS New Super Luckys Tale:

Super Luckys Tale je nádherná a hravá plošinovka pre hráčov každého veku. Hlavný hrdinom je charizmatický optimista Lucky. Vydáva sa v ústrety dobrodružstva, pri ktorom hľadá svoju vnútornú silu a snaží sa pomôcť svojej sestre zachrániť Knihu vekov z rúk zlovoľného Jinxa. Prežite znovu éru klasických plošinoviek so všetkým, čo k tomu patrí v tejto krásnej hre.

ROZTOMILÉ POSTAVIČKY
Lucky sa musí postaviť zlým mačiatkam, Jinxovým rozpustilým deťom a zloduchom-samoukom, ktorí ale zrejme Jinxove plány moc dobre nechápu. Lucky stretáva cestou tiež priateľov a spojencov. Narazí na strateného Yettiho, skupinku duchov, dedinu červých sedliakov a ďalších farbistých priateľov, ktorí žijú v Knihe vekov.

Super Luckys Tale  (SWITCH)

NEČAKANÉ VÝZVY
Vyskúšajte si svoje schopnosti v karnevalových minihrách a nervydrásajúcom prekážkovom závode teplovzdušných balónov. Navyše sú tu prekvapivé "Jinxove úrovne", ktoré sa objavia vždy, keď to najmenej čakáte, a zatiahnu Luckyho do diabolskej hry na život a na smrť. Preskúmajte skryté tajomstvá nových svetov pomocou Luckyho schopnosti prechádzať podzemnými chodbami. Vrhnite sa do nepredvídateľnej líščej nory alebo skúste diabolské úrovne ťažkej plošinovky a odblokujte si ďalšie odmeny.

Lucky

PRE KAŽDÉHO
Vráťte sa do doby klasických plošinoviek s výzvami, ktoré pobavia skúsených i menej ostrieľaných hráčov v každom veku.

lišák

zdielaj na:

Video / Ukážka New Super Luckys Tale:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť