GameExpres.sk
  Prihlásenie

New Super Mario Bros. U Deluxe

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch New Super Mario Bros. U Deluxe
Kategória:plosinovka arkada
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

POPIS New Super Mario Bros. U Deluxe:

Remasterovaná verzia plošinovky v hlavnej úlohe s Mariom a jeho bratom Luigim, kedy v balení nájdete ako základné New Super Mario Bros. U, tak New Super Luigi U. Hra je prispôsobená na ovládanie na Joy-Cone, kedy v multiplayeri stačí pre každého ďalšieho hráča len jeden tento ovládač. Rovnako tak pribudli nové hrateľné postavy v podobe Nabbit a Toadette. 

NEW SUPER MARIO BROS U
New Super Mario Bros. U je plošinovkou ako zo starej školy, teda dvojrozmerná, rozsiahla a motivujúca. Mario a jeho kamaráti sa objavujú v nových podobách a pridať sa k nim môžu aj hráči prostredníctvom svojich postavičiek Mii. Ako vždy dostanú Mario a jeho kamaráti za úlohu zachrániť princeznú Peach. Lenže tentoraz na to ide Bowserova banda inak. Namiesto toho, aby princeznú uniesli, obsadia jej hrad a za pomoci mechanickej ruky Maria, Luigiho a Toada z princezninej blízkosti vytiahnu a vyhodia ich ďaleko za brány Hubového kráľovstva.

NEW SUPER LUIGI U
New Super Luigi U je masívne rozšírenie pre hru New Super Mario Bros. U. Všetkých 82 úrovní z hry Super Mario Bros. U je prestavaných v novom dizajne a nechýbajú ani nové vychytávky! Luigi doskočí ďalej, než Mario, ale robí mu naopak ťažkosti zastaviť, keď sa už rozbehne. Hranie za Luigiho je úplne nový zážitok.zdielaj na:

Video / Ukážka New Super Mario Bros. U Deluxe:

video na YouTube