GameExpres.sk
  Prihlásenie

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered
Kategória:rpg jrpg fantasy
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 57,99€

POPIS Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered:

Vydajte sa späť do sveta Ni No Kuni: Wrath of the White Witch v tejto remastrovanej verzii. Pripojte sa k Oliverovi, ktorý sa vydáva za dobrodružstvom skrze svet obývaný novými priateľskými i nepriateľskými stvoreniami, v túžbe priviesť svoju matku späť po tragickej nehode. S výtlačkom kúzelníkovho sprievodcu v rukách a verným kamarátom Drippym cesta naprieč fantastickým svetom bude príjemným spomenutím si na dodnes ťažko prekonateľný zážitok.

MAJSTROVSKÉ DIELO
Tento čarovný príbeh je rozprávaný pomocou animácií a grafického štýlu vytvoreného legendárnym štúdiom Ghibli, pričom za hudbou stojí uznávaný skladateľ Joe Hisaishi. Kombináciou unikátneho vizuálneho štýlu, majstrovského rozprávania a úžasného soundtracku vznikla jedinečná hra, ako žiadna iná.

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered (SWITCH)

LEGENDÁRNE ŠTÚDIO
Štúdio Level-5 je známe pre svoje poňatie RPG žánru a tak sa dočkáme nielen mnohých dejových zvratov, ale aj úžasných dynamických súbojov a skvelého dabingu, ako v angličtine, tak pôvodného v japončine.

ni no kuni

zdielaj na:

Video / Ukážka Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered:

video na YouTube

Recenzie Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Pokud se mám přiznat, během celého hraní Nino Kuni jsem váhal, jaké hodnocení si zaslouží tato hra. Ano, je místy neuvěřitelně archaická, půjčuje si, kde se dá a je zde velká pravděpodobnost, že hráči moderních západních RPG her nad ní ohrnou nos. Na druhé straně mistrně kombinuje v sobě všechno to, co dělalo staré JRPG hry takové úžasné v pohádkovém balení, které chytí u srdce mladé i staré. Pokud máte rádi pohádky, neměli byste váhat ani chvíli a dát této hře šanci, protože i přes zmíněným malým nedostatkem jde o grandiózní dílo, které symbolizuje úplně jiný směr her jako cokoliv, s čímž se můžete dnes v herním byznysu setkat.
TOVAR SKLADOM
zobraziťNBA 2K18 (SWITCH)
NBA 2K18 (SWITCH)
59,99€
25,99€