GameExpres.sk
  Prihlásenie

Overwatch: Legendary Edition

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Overwatch: Legendary Edition
Kategória:akcia 3D
Odporúčaný vek:od 15 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Overwatch: Legendary Edition:

BALENIE OBSAHUJE
- hru Overwatch: Legendary Edition
- 3 mesiace individuálneho Nintendo Online

Svet potrebuje hrdinov! V multiplayerovej tímovej strieľačke Overwatch ich preto nájdete rovno 26. Každého s úplne odlišnými vlastnosťami a iným štýlom hrania. Ide o prvú strieľačku zo skúsených vývojárskych rúk spoločnosti Blizzard.

Hra vyžaduje na hranie predplatné Nintendo Online. Hra neobsahuje hernú kartu, len kód na stiahnutie.

BUDÚCNOSŤ, ZA KTORÚ SA OPLATÍ BOJOVAŤ
Vojaci. Vedci. Dobrodruhovia. Podivnosti. V dobe svetovej krízy sa stretla netradičná skupinka hrdinov, aby opäť nastolili mier vo svete zničenom vojnou. Hovoria si Overwatch. Krízu zažehnali a pomohli opäť nastoliť mier. Vďaka tomu nasledovali krásne a prosperujúce dekády inovácií, objavov a skúmania. Po mnohých rokoch však vplyv Overwatch klesol, až bola skupinka nakoniec rozpustená. Overwatch sú preč... ale svet stále potrebuje hrdinov!

VYBERTE SI HRDINU
Overwatch ponúka širokú paletu 21 unikátnych hrdinov, od skokanov v čase, cez raketami obrnené tanky, až po robotích mníchov. Za každého sa hrá úplne iným štýlom a dokonalé ovládnutie ich schopností je kľúčové pre 100% objavenie ich potenciálu. Žiadni dvaja hrdinovia nie sú rovnakí.

Overwatch: Legendary Edition (SWITCH)

HRAJTE SVOJU ÚLOHU
Či už práve kosíte nepriateľov v prvej línii, poskytujete defenzívny kryt s vaším energetickým štítom, alebo podporujete parťákov zvyšovaním ich útoku, každá schopnosť je tu navrhnutá tak, aby bola dokonalou súčasťou tímu. Kľúčom k víťazstvu je naučiť sa všetky tieto schopnosti používať v zhode so svojimi parťákmi a dosiahnuť tak dokonale zohratý tím.


TÍMOVÉ ÚLOHY
Tímy hrdinov bojujú po celej planéte. Raz chránia tajomstvo mysteriózneho Temple of Anubis, potom zase bezpečne eskortujú EMP zariadenie cez anglické Kings Row. A tým to zďaleka nekončí.

overwatch game of the year edition


zdielaj na:

Video / Ukážka Overwatch: Legendary Edition:

video na YouTube

Recenzie Overwatch: Legendary Edition:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
První týmová FPS se Blizzardu skutečně povedla. Overwatch je zábavný, kvalitně vybalancovaný a perfektně optimalizovaný. Vytknout se mu dají snad jen bugy, které trošku kazí hratelnost celku. Jestli se přes ně dokážete přenést, čeká na vás kvalitní dílo, které fanoušky žánru zabaví na desítky či dokonce stovky hodin.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť