GameExpres.sk
  Prihlásenie

Pikmin 3 Deluxe + 3 darčeky - predobjednávka

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Pikmin 3 Deluxe
Kategória:strategie logicke
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
30.10.2020
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

AKCIA :

POPIS Pikmin 3 Deluxe:

Núdzového pristátia na svete plnom dobrodružstva v hre z Pikmin 3 sa dočkala aj konzola Nintendo Switch a hra vychádza vo vylepšenej Deluxe edícii. Ovládajte hŕbu malých stvorení a skúmate nehostinnou planétu v tejto akčnej stratégii. Jednotliví Pikmini majú svoju unikátnu zručnosť, ktorú potrebujete na prekonanie všadeprítomných prekážok. Hľadajte vzácne predmety, riešte hádanky a porazte mocné stvorenia. Dostanete sa z tejto planéty, na ktorú ste havarovali?

ČO JE NOVÉHO?
Ak ste hrali Pikmin 3 na konzolu Wii U alebo je to pre vás úplne nová návšteva planéty "PNF-404" vedzte, že Pikmin 3 Deluxe je plný nových herných módov a obsahu. Menujeme napríklad kooperatívnu hru pre dvoch hráčov v hlavnom príbehu alebo zbrusu novú časť príbehu, kedy sa jedná o prológ a epilóg k hre, v ktorých nájdeme hrdinu predchádzajúcich dvoch hier - Olimar a Louieho.

Pikmin 3 Deluxe
LEPŠIE OVLÁDANIE
Vylepšenia sa dočkalo aj ovládanie, vďaka ktorému skúmanie okolia bude ďaleko jednoduchšie. Vylepšený zameriavací systém pomôže pri súbojoch s lepšími vyváženými nepriateľmi. Novinkou sú aj nové stupne obtiažnosti hry. Piklopedia potom ponúkne informácie o jednotlivých postavách a stvoreniach, na ktoré narazíte v priebehu hry.

pikmin
A TÝM NEKONČÍME
Ak si chcete dať pauzu od hlavného príbehového režimu, tak sa môžete ponoriť do mnohých zábavných herných módov. Súperte s ďalším hráčom v Bingo Battle alebo dokončite unikátne výzvy sami či v kooperácii v Mission Mode, pričom sa môžete tešiť na všetky DLC z Wii U verzie.

shigeru miyamoto

zdielaj na:

Video / Ukážka Pikmin 3 Deluxe:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť