GameExpres.sk
  Prihlásenie

Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX:

Pripravte sa na objavovanie krásneho, znovuvytvoreného sveta v hre Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX - remaku pôvodného titulu, ktorý vyšiel na Nintendo DS a Game Boy Advance. Vytvorte si svoj záchranný tím z Pokémonov ako Pikachu, Eevee alebo Charmander a vydávajte sa na misie do meniacich sa dungeonov, kde budete zachraňovať ostatných Pokémonov.

ZÁHADNÉ DUNGEONY
To sa takto raz zobudíte vo svete Pokémonov, aby ste zistili, ... že ste sa sami stali Pokémonom! Presne táto zápletka vás čaká v hre Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX. Vyriešte záhadu svojich prazvláštnych ťažkostí tým, že sa spriatelíte s ostatnými Pokémonmi a spoločne budete cestovať skrz dungeony, ktoré s každým ďalším priechodom nezostanú rovnaké. Nájdete tu Pokémonov, s ktorými budete bojovať, ale zároveň na vás v prípade úspechov budú čakať odmeňujúce poklady.

Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX

KLASICKÉ DOBRODRUŽSTVO
Titul Pokémon Mystery Dungeon: Red Rescue sa po pôvodnom vydaní na konzolách Nintendo DS a Game Boy Advance teraz dostáva aj na konzolu Nintendo Switch, navyše vo vylepšenej verzii s úplne novo vytvorenou vizuálnou stránkou. Zistite, čo na vás čaká v nebezpečných dungeonoch!

mystery dungeon

zdielaj na:

Video / Ukážka Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť