GameExpres.sk
  Prihlásenie

Pokémon Shield and Sword - Dual Edition - predobjednávka

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Pokémon Shield and Sword - Dual Edition
Kategória:rpg pokemon
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
15.11.2019
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 95,99€

POPIS Pokémon Shield and Sword - Dual Edition:

DUAL EDITION OBSAHUJE
- hru Pokémon Sword
- hru Pokémon Shield
- exkluzívny steelbook
- 2x Dynamax Crystal kód (jeden na hru)Nové dobrodružstvo hlavnej série Pokémon hier nás zavedie do regiónu Galar, kde si môžete vybrať z troch nových pokemonov - Grookey, Scorbunny a Sobble. Pokémon Sword and Shield ponúknu rozmanité prostredie od pokojného vidieka, cez moderné mestá a tajomné lesy, až po zasnežené vrcholky hôr. Samozrejmosťou je stretávanie nových ľudí, Pokémonov a telocviční, ktorých je v Galar viac než dosť a je len na vás, či sa stanete šampiónom.

STAŇTE SE TRÉNEROM
Začnite dobrodružnú kariéru trénera Pokémonov výberom jedného z troch nových Pokémon parťákov: Grookey, Scorbunny alebo Sobble. Čaká na vás región Galar, kde je potrebné zaťať tipec darebákom z Teamu Yell a odhaliť tajomstvo skrývajúce sa za legendárnymi Pokémonmi Zacianom a Zamazentou! Preskúmajte Wild Area - rozľahlú krajinu, kde môžete voľne pohybovať kamerou. Spojte sa lokálne alebo online s ďalšími tromi hráčmi v nových multiplayer Max Raid súbojoch, v ktorých hráči spoločne čelia obrovským super silným Pokémonom známym ako Dynamax Pokémon.

Pokémon Shield (SWITCH)

GIGANTAMAX
Určití Pokémoni môžu dosiahnuť formy Gigantamax a tým získať nový vzhľad a silné G-Max schopnosti. Zdokonaľovaním bojových schopností ale zábava nekončí - navštívte obchodíky v meste a vyberte si nové oblečenie alebo si nechajte urobiť nový účes. To aby ste boli presne tými trénermi, akými chcete byť.

POKEMON

POKÉ JOBS
Na svojej ceste za dobrodružstvom stretnete nielen úplne nových Pokémonov, ale aj tých dobre známych avšak v nových Galariánských formách! Ak si chcete zľahčiť zvyšovanie úrovní vašich Pokémonov, prikážte im plniť tzv. Poké Jobs. Pre zábavu je tu Pokémon kemp, kde sa s Pokémonmi môžete hrať!

PIKACHU

POKÉ BALL PLUS
Využite funkcie ovládača Poké Ball Plus (predávaný samostatne). Vezmite svojho Pokémona na prechádzku reálnym svetom! Ak so svojim obľúbeným Pokémonom strávite dostatok času, stane sa niečo úžasné!

POKEMON GO


zdielaj na:

Video / Ukážka Pokémon Shield and Sword - Dual Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť