GameExpres.sk
  Prihlásenie

Port Royale 4 (SWITCH)

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Port Royale 4 (SWITCH)
Kategória:strategie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Port Royale 4 (SWITCH):

Vyplavte sa do nového sveta ako Španielsko, Anglicko, Francúzsko či Holandsko a bojujte o nadvládu na Karibikom v 17. storočí v hre Port Royale 4. V tej prevezmete správu nad kolóniou ako mladý a ambiciózny guvernér, snažiaci sa naučiť všetko pre efektívnu správu a rast malého obchodného uzla. Klasická budovateľská stratégia ponúkne možnosť budovania ekonomiky, produkčných reťazí a prvýkrát v sérii sa zmení námorné súboje na ťahové.

SPOKOJNÉ 
OBYVATEĽSTVO
V úlohe guvernéra musíte prepojiť niekoľko ostrovov a vytvoriť tak komplexné obchodné cesty naprieč Karibikom na dosiahnutie maximálnej produkcie a potrieb vašich miest. Využite detailnú mapu mora a vyhnite sa búrkam, útesom a plytkej vode. Hra pre jedného hráča za každý národ ponúkne vlastnú cestu za nadvládou Karibiku.

Port Royale 4

ROZŠIROVANIE VPLYVU
Ak budete plniť priania miestokráľa vášho národa a zlepšovať svoju povesť, odmení sa vám to odomknutím budov pre vaše mestá, lode a ďalšie vylepšenia. Pozor si musíte dávať na všadeprítomných pirátov a ostatné národy, s ktorými bojujete o čo najväčší vplyv v oblasti. Celkom v detailnom 3D svete nájdete 60 karibských miest.

port royal

ŤAHY NA 
MORI
Prvýkrát v rámci série sa súboje presúvajú do ťahov, kedy až 8 lodí zároveň bojuje v taktických námorných bitkách, keď jeden ťah môže premeniť beznádejnú situáciu v slávnej víťazstvo. Na výber máte 18 historických autentických lodných typov, s ktorými môžete prevážať náklad a bojovať na mori.

royal port

zdielaj na:

Video / Ukážka Port Royale 4 (SWITCH):

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť