GameExpres.sk
  Prihlásenie

Ring Fit Adventure

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Ring Fit Adventure
Kategória:party
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Ring Fit Adventure:

V hre Ring Fit Adventure hráči objavujú rozľahlý svet a bojujú s nepriateľmi pomocou reálnych fitness cvikov. Nové doplnky Ring-Con a pás na nohu, ktoré sú súčasťou balenia, rozpoznávajú a merajú hráčove pohyby v reálnom svete a menia ich na činnosti v hre. Napríklad behom na mieste pohybujete svoju postavičkou v hernom svete. Pomocou pripnutého pásu na nohe alebo stláčaním doplnku Ring-Con premeníte svoju silu pri cvičení na silný útok v hre. Hráči, ktorí budú hru denne hrať, si pravidelne precvičia rôzne časti tela. Spoločne s bonusovými mini hrami a posilňovacími tréningami je Ring Fit Adventure zábavným zážitkom pre hráčov s rôznou úrovňou zručností aj životným štýlom.

RING FIT ADVENTURE OBSAHUJE
- hru Ring Fit Adventure
- Ring-Con
- pás na nohu
NOVÝ ŠTÝL DOBRODRUŽSTVA
Ring Fit Adventure obracia typické dobrodružstvo hlavou dole. Hráči robia drepy, posilňujú a preťahujú sa, aby zvládli výzvy navrhnuté pre široký rad telesných typov a úrovní fitness zručností. K hraniu hry si hráči zapoja ovládače Joy-Con zo svojej konzoly Nintendo Switch do priloženého príslušenstva - jeden k doplnku Ring-Con a druhý k pásu na nohu. Pás sa pripevňuje k hráčovmu ľavému stehnu, zatiaľ čo Ring-Con drží hráč v oboch rukách.


Ring Fit Adventure (SWITCH)

PRE VŠETKÝCH
Ring-Con je ohybné elektronické zariadenie, ktoré vyvíja odpor a obsahuje senzor, ktorý rozpoznáva námahu a reaguje na zmeny. Ring Fit Adventure sa prispôsobiť k hráčovej úrovni zručnosti, takže aj hráči neskúsení vo fitness si môžu upraviť intenzitu cvičenia tak, aby vyhovovala ich schopnostiam. To im umožní pokračovať každý deň na úrovni aktivity, ktorá im je príjemná.

ringfitadventure

ZA DOBRODRUŽSTVOM
Adventure mód v Ring Fit adventure sa odohráva vo farebnom svete, kde sa stretáva dobrodružstvo s fitness. K cestovaniu je hráčom k dispozícii cez 20 rôznych svetov. Behaním na mieste hráči pohybujú postavičku vpred a pomocou príslušenstva Ring-Con vykonávajú rôzne herné činnosti ako je skákanie, vznášanie sa vo vzduchu alebo riadenie plti na rieke. Po ceste sa objavujú nepriatelia pripravení k bitke. Hráči môžu útočiť a brániť sa pomocou viac ako 40 Fit zručností - cviky rozdelené do kategórií ako paže, brušné svaly, nohy a yoga.


ringfit adventure


SPRÁVNE VYKONÁVANÉ CVIKY

Hra hráčom poskytuje presné návody, ako cviky správne vykonávať a ich správne prevedenie pôsobí zvýšené poškodenie nepriateľom. Každá činnosť, ktorú v hre urobíte, dáva vašej hernej postave skúsenosti. Zvýšenie úrovne zvyšuje štatistiky či odomyká nové Fit zručnosti, ktoré môžete využiť v ďalšej bitke. Adventure mód je navrhnutý ako prirodzený spôsob, ako motivovať hráčov k pokračovaniu v hre, pravidelnému cvičeniu, vývoju v hernom svete, ale aj zlepšovaní ich fitness úrovne v tom reálnom.

ring-con. návlek na nohu pro joy-con


AJ KEĎ LEN NA CHVÍĽU

Okrem hlavného príbehu je tu ďalej mód Quick Play, ktorý je skvelým spôsobom, ako si užiť Ring Fit Adventure v kratších časových intervaloch, ktoré možno kedykoľvek prerušiť. Každý si tak môže krátko zacvičiť, striedať sa s priateľmi a rodinou v minihrách a snažiť sa o vysoké skóre. Minihry zahŕňajú široký výber aktivít od rozbíjania škatúľ poryvmi vetra vyvolanými ovládačom Ring-Con po tvarovanie keramiky pomocou drepov.

switch fit

CVIKY PODĽA SEBA
Ostatné módy ako "Simple" a "Sets" ponúkajú ďalšie možnosti cvičenia. "Simple" umožňuje hráčom vybrať si cviky, ktoré si chcú precvičiť a vyskúšať jednotlivo. Rekordy sa zaznamenávajú, aby každý mohol sám seba prekonávať. "Sets" ponúka zostavené sekvencie rôznych cvikov, ktoré sa sústredia na určitú tému alebo časť tela. Tento mód je skvelým spôsobom, ako sa zamerať na určité svaly, ktoré by si hráč rád vypracoval ako napríklad nohy, ramená, trup alebo spodnú časť tela.

wii fit

PRE KĽUD SUSEDOV
Hra obsahuje tiež "Silent" mód pre tých, ktorí bývajú v bytoch a nechcú byť príliš hluční. Aktivovaním tohto módu, sú cviky typu jogging nahradené tichšími cvikmi, aby si hráči mohli precvičiť nohy bez hlasitého dupotu.

wii u fit


zdielaj na:

Video / Ukážka Ring Fit Adventure:

video na YouTube

Recenzie Ring Fit Adventure:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Ring Fit Adventure si nedává za cíl nahradit profesionální cvičení v posilovně, ale umožňuje zábavnou formou rozpohybovat hráče, kteří by jinak u hraní zůstali sedět. Zajímavým způsobem kombinuje fitness a RPG hru a díky své velikosti a době hraní vydrží opravdu velmi dlouho. Zároveň také hráče učí základům fitness, zdravé stravy a životosprávy a přehledně ukazuje procvičované svaly. Drobnou vadou na kráse budiž krkolomné ovládání pohybu v menu a horší podpora pro Nintendo Switch Lite.
TOVAR SKLADOM
zobraziť