GameExpres.sk
  Prihlásenie

Road to Guangdong

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Road to Guangdong
Kategória:simulator indie
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

POPIS Road to Guangdong:

Táto hra je podmanivý príbeh o dlhej ceste Čínou s cieľom zachrániť rodinnú reštauráciu. Pridajte sa k Sunny a Guu na na výlet, ktorý bude veľkou skúškou ich rodiny. Ich staré auto Sandy, ktoré vás má dostať do cieľa na tom bolo už lepšie a tak bude treba sa naň počas cesty starať.


OBČAS POLE, OBČAS MRAKODRAPY
Rodinná kríza opäť zvedie dokopy mladú absolventku umeleckého štúdia a jej staršiu tetu, ktoré sa vydajú na pamätihodný výlet do Číny v 90. rokoch 20. storočia. Sadnite si za volant dojemného príbehu o zašlých spomienkach, rodinných putách a generačnej úzkosti. Keďže na vás na každom rohu čakajú ťažké rozhodnutia, ponúka sa otázka, ako asi vaša objavná cesta dopadne?

Road to Guangdong

NESCHÁDZAJTE Z CESTY

Auto Sandy, dlhoročný člen Sunnyiny rodiny, dokázalo milované osoby vyviezť z hocijakej krízy. Ale Sandy sa rozpadá a Sunny bude potrebovať pomôcť. Iba vďaka opatrnej jazde a pravidelným kontrolám pod kapotou bude môcť Sandy doraziť k cieľu svojej cesty.

90tky

zdielaj na:

Video / Ukážka Road to Guangdong:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťDarksiders: Genesis (SWITCH)
Darksiders: Genesis (SWITCH)
34,99€
27,69€