GameExpres.sk
  Prihlásenie

RPG Maker MV

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch RPG Maker MV
Kategória:rpg fantasy
Jazyk:anglicky
Skladom:3ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 47,99€

POPIS RPG Maker MV:

Staňte sa majstrom vývojárom s RPG Maker MV. So širokým spektrom nástrojov k dispozícii vám nič nebráni vytvoriť prepracované a vzrušujúce videohry priamo vo vašej konzole! Svoje hry potom môžete zdieľať s ostatnými, aby si aj oni mohli užiť vaše epické príbehy. S poslednou verziou RPG Maker softvéru sú možnosti takmer nekonečné. Stovky assetov a nekonečné možnosti ich kombinácií vám umožnia previesť váš vysnívaný príbeh do tej najlepšej videohry!

NOVÉ DOBRODRUŽSTVO ZAČÍNA
Fantasy s rytiermi a drakmi? Moderný príbeh o láske na strednej škole? Spor medzi armádami dobra a zla? Vašej fantázii nič nestojí v ceste! Rozlúčte sa s učením sa komplikovaného programovacieho jazyka. Tento softvér vám poskytne priamočiary prístup ku tvorbe hry od tvorby postáv až po ladenie posledných detailov.

RPG Maker MV (SWITCH)

VYTVORTE, ZDIEĽAJTE A HRAJTE
Užite si hry, ktoré vytvorili ostatní hráči vďaka zadarmo stiahnuteľnému RPG Maker MV Playerovi, ktorý umožňuje zahrať si aj bez nutnosti vlastniť RPG Maker MV. So stovkami grafických assetov a nekonečnými možnosťami vytvorenia vášho vlastného sveta a príbehu môžete pustiť uzdu svojej fantázie a stvoriť to najlepšie a najväčšie RPG, aké svet videl!

nis america

zdielaj na:

Video / Ukážka RPG Maker MV:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť