GameExpres.sk
  Prihlásenie

Snack World: The Dungeon Crawl - Gold

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Snack World: The Dungeon Crawl - Gold
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Snack World: The Dungeon Crawl - Gold:

GOLD EDÍCIA OBSAHUJE
- základnú hru
- oba rozširujúce balíčky
- ďalší stiahnuteľný obsah z pôvodnej hry vydanej v Japonsku

Staňte sa dobrodružným hrdinom v tomto rogue-like RPG, vydávajte sa do Dungeonov pri hľadaní vzácnych pokladov a zároveň sa pokúste vykonať pomstu na zlomyseľného Sultána Vinegara, ktorý zničil vašu dedinu! Proti tyranom sa môžete spojiť dokonca do štvorčlenných tímov!

V TEMNÝCH ČASOCH
Tesne uniknete smrti pri bránach Tutti-Frutti. Nič si nepamätáte ... ale aspoň máte skvelých nových priateľov, s ktorými sa môžete vydať na dobrodružstvo! Zmeňte si vlasy, oči, ústa, telo ... skrátka všetko, čo vám bude vyhovovať a vytvorte si postavu, s ktorou sa s chuťou vydáte na cestu!

Snack World: The Dungeon Crawl - Gold

ZBIERAJTE ZAVÁRANINY
Zoberte si so sebou rôzne zaváraniny zvané "Jaras" - tie obsahujú "nakladané" zbrane, štíty, liečiace toniky a vylepšujúce voňavky s náhodnými parametrami, ktoré sa dajú zmenšiť na lepšie prenášanie - a vymieňajte ich za behu podľa nepriateľov, ktorým čelíte!

level 5

TO VYZERÁ AKO SNACK
"Snacks" sú snímky nepredvídateľných stvorení a zvláštnych postáv, ktoré si môžete privolať do boja. Zbierajte a vymieňajte si snacks a jaras so svojimi ozajstnými priateľmi ... ak nejakých máte.

snackworld

TUTTI-FRUTTI HVIEZDA
Čím viac toho získate z úloh, tým viac truhiel vám bude odkázaných! Každá úloha má rôzne podmienky a rôzne vzácne predmety! Prebuďte Sloe White, pomôžte dievčenskej skupine Spicy Galz, pomôžte ... zeleninobuldogovi alebo miskovitej príšere?!? Buďte hlavným klaďasom v meste vďaka vedľajším úlohám! Fantasy a technológie sa stretnú práve v tejto inovačnej RPG s modernou zápletkou pre hráčov všetkých generácií!

japonské rpg

zdielaj na:

Video / Ukážka Snack World: The Dungeon Crawl - Gold:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť