GameExpres.sk
  Prihlásenie

Sniper Elite V2 Remastered

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Sniper Elite V2 Remastered
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 32,99€

POPIS Sniper Elite V2 Remastered:

V posledných dňoch druhej svetovej vojny sa elitný Sniper Karl Fairburne vracia na front do ruín Berlína, keď jedna guľka môže zmeniť celú históriu. V tomto Remasteri oceňovaného titulu sa vrhnete do mixu zakrádania sa a akcie, kedy sa môžete tešiť na novinky v podobe vylepšených vizuálov a kompletného obsahu (všetky DLC a patche).

JEDNA GUĽKA ZMENÍ SVET
Potom, čo zoskočíte do Berlína, kde sa Nemci snažia o posledný odpor, musíte zabrániť padnutiu technológie rakiet V2 do rúk Sovietov. Každá rana sa počíta a tak si musíte rozmyslieť, či vystrelíte, či nepriateľa obídete. Tešiť sa môžete na autentické zbrane, využitie rôznych zručností a predovšetkým na skúšku odvahy a pevných nervov. V DLC napríklad môžete zastreliť samotného Vodcu či si užiť fotografický mód. Hra podporuje 4K a HDR.

Sniper Elite V2 Remastered (PS4)

zdielaj na:

Video / Ukážka Sniper Elite V2 Remastered:

video na YouTube

Recenzie Sniper Elite V2 Remastered:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Skvělý návrat na bojiště druhé světové války. Jste sice sniper, ale se samopalem si také poradíte. Škoda je tunelovitého prostředí a vodění autory za ručičku. Povedená je ale balistika střel, a když pak vidíte, jak kulka masakruje nepřátele ve zpomaleném záběru a navíc pod rentgenem – je to slast.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Sniper Elite V2 není propracovanou hrou, nýbrž sice zábavnou ale přesto krátkou, jednohubkou. Hru si projdete jednou jedinkrát a řeknete si, stačilo a hru vyflusnete jako pecičku do nejbližšího bazaru. Je to zkrátka a dobře lehce nadprůměrná hra, u které by stačilo dopilovat trochu více propracovanější kampaň, lepší příběh a multiplayerové klání mezi ostatními snipery a o zábavu by bylo postaráno. V tomto rozpoložení je Sniper Elite V2 pouze zábavou na jeden kratičký víkend. Pokud více neočekáváte, tak je právě tato hra přesně pro Vás, v opačném případě ruce pryč.
Recenzie na Zing.cz » (60%)
TOVAR SKLADOM
zobraziť