GameExpres.sk
  Prihlásenie

Sonic Mania Plus

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Sonic Mania Plus
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Sonic Mania Plus:

Sonic Mania Plus OBSAHUJE
- hru Sonic Mania Plus
- artbook
- obojstranný obal (okrem klasického aj špeciálny retro Sega Mega Drive obal)

Sonic Mania Plus predstavuje definitívnu vylepšenú verziu hry Sonic Mania, ktorá bola pôvodne vydaná v roku 2017 len v rámci digitálnej distribúcie a ktorá je považovaná za jednu z najlepších hier roku 2017. Sonic Mania Plus stavia na úspechu pôvodnej hry, prináša nostalgickú pixelovú grafiku a sviežu hrateľnosť a ponúkne hráčom po celom svete klasický herný zážitok.

ULTIMÁTNA RÝCHLA ZÁBAVA
Pustite sa do ultimátnej oslavy minulosti v Sonic Mania Plus, novom Sonic dobrodružstve v 2D, ktoré beží v 60 snímkach za sekundu a ponúkne úžasnú HD grafiku v retro štýle. Vďaka niekoľkým hrateľným postavám získate možnosť sa pohybovať explozívne rýchlo ako Sonic, vznášať sa ako Tails alebo prebíjať sa prekážkami vďaka neuveriteľnej sile ako Knuckles.

Sonica, zatiaľ čo sa stretnete so zaujímavými novými protivníkmi a postavíte sa zlovoľnej armáde robotov Doktora Egmanna. Postavte sa ostatným hráčom v kompetitívnym móde či stojte po boku svojich priateľov vďaka kooperatívnemu módu.

 + darček Sonic sluchátka

zdielaj na:

Video / Ukážka Sonic Mania Plus:

video na YouTube

Recenzie Sonic Mania Plus:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Není zcela ortodoxní, že ve výčtu (ne)líbí se nám najdete celkem jenom dvě položky. Ale ani Sonic Mania není nijak ortodoxní hrou. Pro dlouholeté fanoušky série vzpomínající na první díly je tohle skoro až povinností. Nováčci pravděpodobně nedostanou takovou porci zábavy, v jakou SEGA doufala.
TOVAR SKLADOM
zobraziť