GameExpres.sk
  Prihlásenie

Sphinx and the Cursed Mummy

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Sphinx and the Cursed Mummy
Kategória:akcia indy
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

POPIS Sphinx and the Cursed Mummy:

Sphinx and the Cursed Mummy je originálne akčné dobrodružstvo z pohľadu tretej osoby inšpirované mytológiou starovekého Egypta. Cestujete po svete cez magické portály, aby ste znemožnili zlé plány Setovi (Egyptský boh). Cesta bude vyžadovať všetok Váš dôvtip, obratnosť a zvláštne sily. Tiež sa budete spoliehať na svojho neochotného priateľa - Múmiu, aby pomohol, keď už žiadne iné riešenie nie je. Nájdením ukradnutých magických korún Egypta, môžete zastaviť Seta a zachrániť svet.

AKROBACIE
Použite Sphinx (Sfingu) a jeho rastúcej pole zručností. Čeľte smrtiacim mýtickým monštrám a vyhnite sa nebezpečným pasciam s akrobatickou ľahkosťou. Oslabte nepriateľov a používajte chrobáky na ukladanie a uvoľnenie ich schopnosti podľa želania.

Sphinx and the Cursed Mummy

AKO MÚMIE
Prevezmite kontrolu nad Múmiou, keď potrebujete silu a bojové zručnosti, použite skrytú zručnosť Múmie a nekonvenčnú taktiku, aby ste sa vyhli nepriateľom, vyriešili hádanky a sabotovali nepriateľa. Spolupracujte so stovkami jedinečných a nápaditých tvorov, nepriateľov a spojencov. Fantastická grafika privádza k životu tento mýtický svet založený na egyptských legendách. Úplne pohlcujúci dej a epická hrateľnosť.

9120080073839

zdielaj na:

Video / Ukážka Sphinx and the Cursed Mummy:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť