GameExpres.sk
  Prihlásenie

Starlink: Battle for Atlas - Starter Pack

hra pre Nintendo Switch
 hra pre Nintendo Switch Starlink: Battle for Atlas - Starter Pack
Kategória:akcia rpg
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 67,99
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Starlink: Battle for Atlas - Starter Pack:

STARTER PACK OBSAHUJE
- hru Starlink: Battle for Atlas
- loď Zenith
- zbraň Shredder
- plameňomet
- zbraň Frost Barrage
- držiak na ovládač


V hre Starlink: Battle for Atlas sa ujmete úlohy elitného pilota vesmírnej lode a vašou úlohou bude oslobodiť systém Atlas od Zabudnutej légie. Inovatívne modulárne figúrky dovolia hráčom postaviť si ich unikátne lode, ktoré môžu upravovať v reálnom čase pri hraní hry. Vďaka tomuto novému spôsobu hry môžete v hernom otvorenom svete prekonať všetky výzvy.

PRESKÚMAJTE ŽIJÚCI HVIEZDNY SYSTÉM
V systéme Atlas môžete v priebehu hrania navštíviť sedem exotických mimozemských planét, kedy každá má svoj vlastný ekosystém, faunu a flóru, a v neposlednom rade tiež mnoho tajomstiev, ktoré môžete odhaliť. Pri prieskume môžete uzatvárať spojenectvo s jednotlivými frakciami v systéme Atlas a vytlačiť tak hrozbu Zabudnutej légie tam, odkiaľ prišla.POSTAVTE SI LOĎ SVOJICH SNOV
Navrhnite si svoju loď od základov - trup, zbrane, krídla a samotných pilotov. Vďaka modulárnej konštrukcii figúrok môžete svoje výtvory umiestniť priamo na ovládač a pohodlne tak meniť výbavu priamo pri hraní. Rôzne vybavenie umožní kreatívne spôsoby vedenia boja odohrávajúce sa naprieč systémom Atlas.RPG PRVKY A KOOPERÁCIA
Ako veliteľ flotily si v priebehu vášho dobrodružstva budete vďaka RPG mechanikám, skillom a modifikácii vybavenia vylepšovať svoju materskú loď a uľahčíte si tak svoju cestu za vytlačením hrozby z hviezdnej sústavy Atlas. Pozvite svojich priateľov, aby sa plynulo pripojili k vášmu priechodu kampaní v lokálnej kooperácii na jednej televízii. Môžete zdieľať svoje vybavenie a zachrániť tak Atlas spoločne.


TÝM STAR FOX PRILIETA NA POMOC
Exkluzívne pre Nintendo Switch predstavujú spoločnosti Ubisoft a Nintendo v hre Starlink: Battle for Atlas tiež tím Star Fox. Hrajte ako Fox McCloud a pilotujte ikonický Arwing vybavený laserovými kanónmi a exkluzívnymi misiami so známymi tvárami zo Star Foxu!

zdielaj na:

Video / Ukážka Starlink: Battle for Atlas - Starter Pack:

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež: