GameExpres.sk
  Prihlásenie

Super Mario 3D World + Bowsers Fury

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Super Mario 3D World + Bowsers Fury
Kategória:dobrodruzne
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

POPIS Super Mario 3D World + Bowsers Fury:

Cestujte s Mariom a Luigi do Sprixie Kráľovstva v hre Super Mario 3D World, ktorá pôvodne vyšla na konzolu Nintendo WiiU a teraz sa jej dočkáme aj na switch! Bowser uniesol princeznú Sprixie a je len na Mariovi a jeho parťákov, aby ju zachránil. Sprixie Kráľovstvo má však plno nástrah a zradné zákutia s ktorými si musí Mario poradiť. Pri ceste za vyslobodením môžete skúsiť priehľadné rúry, ktorými možno preliezť, hádzanie balónyov a nakoniec lezenie po stenách ako mačka! S lokálnym multiplayerom pre 4 hráčov a špeciálnym vylepšením pre konzolu Nintendo Switch je toto perfektné miesto k oslavám 35. výročia nášho talianskeho inštalatéra Maria.

SCHOPNOSTI MARIA
V hre nájdete Tanooki Mario a Boomerang Mario powerupy, tak i úplne nové. Chopte sa Super Bell a premeňte Maria v lezúcu a škrabaciu mačku. Môžete tiež skúsiť Cannon Box, ktorý strieľa projektily alebo Double Cherry, ktorý vám vytvorí na pomoc klon!

Super Mario 3D World + Bowsers Fury
MARIOVI PARŤÁCI
Dobrodružstvo sa netýka iba Maria! Princezná Peach a Toad sú v hre tiež a majú plno odlišných zručností. Každá má niečo: Mario ponúka najviac zručností, zatiaľ čo Luigi zase vie skákať vysoko, Princezná Peach sa vie udržať vo vzduchu a Toad je najrýchlejší. Stačí si len vybrať postavu a ich unikátnu zručnosť a vydať sa za dobrodružstvom!

super mario 3d world
MULTIPLAYER
Vyskúšajte spoločne s priateľmi lokálny multiplayer mód - spolupracujte a prechádzajte úrovne, alebo súperte o väčšie skóre na každom konci! Prežite tak skvelé dobrodružstvo s až tromi priateľmi v tomto multiplayerovom mayhemu!

wiiu mario

zdielaj na:

Video / Ukážka Super Mario 3D World + Bowsers Fury:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť