GameExpres.sk
  Prihlásenie

Super Mario Odyssey

hra pre Nintendo Switch
 hra pre Nintendo Switch Super Mario Odyssey
Kategória:plošinovka
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 44,99€

POPIS Super Mario Odyssey:

Prvá sandbox hra s Mariom v hlavnej úlohe po pätnástich rokoch. Mario vyskočí z Mushroom Kingdom a vydá sa na cestu plnú nových miest a zážitkov, ako je napríklad plavenie sa medzi svetmi na palube vzducholode, alebo možnosť hádzať svoju čiapku.

NOVÉ KOSTÝMY
Preskúmajte obrovský svet plný tajomstiev a prekvapení. Samozrejmosťou sú nové kostýmy pre Maria, pričom každý sa hodí do trochu iného prostredia. Ďalší obsah odomykajú Amiibo figúrky, či už vydané alebo plánované priamo k tejto hre.

ČAROVNÁ ČIAPKA
Asi najviac ikonickou zmenou je čarovná čiapka Cappy, ktorá sa stala v novom Mariovom dobrodružstve jeho verným kamarátom. Cappyho môžete hádzať, skákať po ňom a hlavne sa prevteliť do rôznych objektov, či nepriateľov a ovládať ich.

RÔZNORODÉ LOKALITY
Mariov hre cestuje po rôznych svetoch a navštevuje predtým nikdy nevidené lokality, napríklad New Donk City plné mrakodrapov, v ktorom môžete naraziť na svojich priateľov, ale aj protivníkov. A ako to pri Mariovi býva zvykom, hlavnou úlohou je zachrániť princeznú Peach, ktorou uniesol zlý Bowser, ktorý má v pláne sa s princeznou oženiť.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo Switch

Video / Ukážka Super Mario Odyssey:

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
 1-2 Switch (SWITCH)
1-2 Switch (SWITCH)
36,99€
34,99€  
 Batman: Arkham Knight (PS4)
Batman: Arkham Knight (PS4)
42,99€
17,99€