GameExpres.sk
  Prihlásenie

Super Smash Bros: Ultimate - Limited Edition

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch Super Smash Bros: Ultimate - Limited Edition
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Super Smash Bros: Ultimate - Limited Edition:

LIMITED EDITION OBSAHUJE
- hru Super SMAS Bros. ultimate
- Gamecube ovládač
- Gamecube adaptér
 
Super Smash Bros s podtitulom Ultimate prinesie jedinečnú kolekciu všetkých postáv, ktoré sa v histórii série objavili, vrátane ich levelov a hudby z ich sérií. Jednoducho môžeme povedať, že sa jedná o najväčšiu videoherný crossover v histórii. Hra ponúkne lokálne i online multiplayer a samozrejme podporu všetkých herných módov konzoly Nintendo Switch.
 
Najširší súpisky
Fanúšikovia sa dočkali a konzola Nintendo Switch dostane zbrusu nový diel populárnej série Super Smash Bros. Čakať na vás budú noví bojovníci a nové arény. Novinkou sú Inklingové z hry Splatoon a Ridley zo série Metroid, pričom na zatiaľ najrozsiahlejšie súpisku bojovníkov sa pozrú všetky postavy v histórii hry.
 
Super Smash Bros. Amiibo figúrky sú podporované.


045496423872

zdielaj na:

Video / Ukážka Super Smash Bros: Ultimate - Limited Edition:

video na YouTube

Recenzie Super Smash Bros: Ultimate - Limited Edition:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Tvůrce série Super Smash Bros. Masahiro Sakurai vytvořil kombinací funkčních principů s novými nápady něco úplně pro každého. Na své si přijdou fanoušci série, milovníci starých dílů a dokonce i úplní nováčci. A přitom navzdory všemu, čeho je v Ultimate víc, jsou důležitější ty maličkosti a nepatrné odlišné nuance, díky kterým vyniká nad svými předchozími díly. Super Smash Bros. je díky Ultimate zpět a nikdy nebyl lepší.
Recenzie na Zing.cz » (90%)
Vy jste ještě tady? Pokud máte Wii U, tak utíkejte do obchodu. Bez nadsázky jde o nejlepší bojovku, která je zábavná, miloučká se spoustou obsahu a hlavně podporuje v offline multiplayeru až 8 hráčů. To jsou pak teprve chaos bitvy.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť