GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Alliance Alive HD Remastered

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch The Alliance Alive HD Remastered
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

POPIS The Alliance Alive HD Remastered:

Ľudstvo upadlo a bolo zotročené démonmi z iného sveta. Poslední ľudskí preživší sú rozdelení na dva regióny. Teraz po tisíc rokoch od démonskej invázie sa ľudstvo rozhodlo získať svoj svet späť. V tomto japonskom RPG (JRPG) budete prechádzať obrovský svet a spájať aliancie s Guildami a frakciami, aby ste sa postavili svojím démoním žálárnikom. Za The Alliance Alive stoja talentovaní vývojári aj umelci, ktorým sa podarilo vytvoriť živý svet, ktorý sprevádza krásny soundtrack.

Z POPOLA
V tomto JRPG budete prechádzať rozľahlým svetom, v ktorom nájdete ako zasnežené hory tak aj lávou spustošené planiny. V boji môžete vo svojich postavách prebudiť tzv. Ignition mód, ktorý vám umožní zoslať zničujúce útoky.

The Alliance Alive HD Remastered (SWITCH)

zdielaj na:

Video / Ukážka The Alliance Alive HD Remastered:

video na YouTube

Recenzie The Alliance Alive HD Remastered:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
The Alliance Alive HD Remastered je vybroušeným mixem tahového soubojového systému a jednoduchého, ale poutavého příběhu, který vás dokáže udržet při chuti postupovat vpřed. Navíc fanouškům chibi stylu dokáže nabídnout zajímavý design postav a společně s perfektně vyváženým soundtrackem vhodně doplňuje seznam JRPG na Switchi. Škoda jen totální absence dabingu, který hře dává zbytečně silný knock-out.
TOVAR SKLADOM
zobraziťPGA Tour 2K21 (SWITCH)
PGA Tour 2K21 (SWITCH)
59,99€
47,99€