GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Banner Saga Trilogy

hra pre Nintendo Switch
 hra pre Nintendo Switch The Banner Saga Trilogy
Kategória:rpg tahy
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS The Banner Saga Trilogy:

Spleťte si vlastné príbehové vlákno v tomto epickom vikingskom dobrodružnom RPG! Preveďte svoju karavanu krajinou upadajúceho sveta, kde sa slnko zastavilo na oblohe a bohovia sú mŕtvi. Smelé veliteľské rozhodnutia, múdre využitie zásob a majstrovská bojová taktika sú kľúčom na zabezpečenie prežitia vášho klanu.

ÚŽASNÝ VIZUÁL
Banner Saga ponúkne nádherne ručne kreslené bojové sekvencie a animácie sprevádzané podmanivým hudobným pozadím skladateľa Austina Wintoryho nominovaného na Grammy.

The Banner Saga Trilogy

RÔZNORODOSŤ
Vyberte si zo 48 hrateľných postáv zo 4 rôznych rás a 40 rôznych tried, z ktorých každá má jedinečné schopnosti a možnosti zlepšovania. Vybudujte si karavanu a múdro spravujte jej zásoby na svojej výprave - vaše rozhodnutia sú kľúčom nielen pre prežitie vášho klanu, ale aj pre prežitie celej civilizácie.

the banner saga trilogy

SKVELÉ SÚBOJE
Zapojte sa do strategických bojov a myslite na následky - víťazstvo alebo porážka, alebo dokonca trvalá strata postavy záleží len na vašich rozhodnutiach.

the banner saga

zdielaj na:

Video / Ukážka The Banner Saga Trilogy:

video na YouTube