GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Elder Scrolls V: Skyrim

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch The Elder Scrolls V: Skyrim
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 52,99€

POPIS The Elder Scrolls V: Skyrim:

Zahrajte si vôbec po prvýkrát milované RPG kedykoľvek a kdekoľvek na konzole Nintendo Switch. Verzia pre Switch je v mnohých veciach jedinečná a tak určite stojí za to si ju zahrať znova.

RÍŠA TAMRIEL JE V OHROZENÍ
Najvyšší kráľ Skyrimu bol zavraždený. Aliancia chce získať trón pre seba. Uprostred tohto konfliktu, je prebudené ďaleko nebezpečnejšie zlo. Draci, dlho stratení vo svete Elder Scrolls, sa vrátili na Tamriel. Budúcnosť Skyrimu a Ríše visí na vlásku. Čakajú na z draka zrodeného hrdinu, ktorý sa narodil so silou hlasu a ako jediný môže drakov zastaviť.

SLOBODA VOĽBY
Skyrim prináša otvorený svet epického fantasy sveta. Hra posúva hrateľnosť a technológiu virtuálneho sveta do nových výšin. Hrajte za akýkoľvek typ postavy, aký si len dokážete predstaviť. Rovnako tak môžete robiť, čo len chcete. Legendárna sloboda voľby, rozprávania a dobrodružstiev zo sveta The Elder Scrolls nikdy nebola tak skvelá.

BOJUJTE S DRAKMI
Vyberte si zo stovky zbraní, kúziel a schopností. Nový systém postavy umožňuje hrať, ako len chcete. Vaše schopnosti sa zlepšujú podľa toho, čo robíte. Bojujte s prastarými drakmi, aké ste ešte nikdy predtým nevideli. Ako Dragonborn odhaľte ich tajomstvá a získajte ich silu iba pre seba.

AMIIBO A POHYBOVÉ OVLÁDANIE
Hra podporuje figúrky Amiibo, zo série The Legend of Zelda a tematické figúrky zo Super Smash Bros. série, vďaka ktorým môžete odomykať špeciálny obsah a prebíjať sa tak nehostinným svetom Skyrimu pomocou Master Swordu. Skyrim pre Nintendo Switch plnohodnotne využíva ovládače Joy-Con a vďaka pohybovému ovládaniu budete môcť bojovať alebo odomykať zámky.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo Switch

Video / Ukážka The Elder Scrolls V: Skyrim:

video na YouTube

Recenzie The Elder Scrolls V: Skyrim:

Recenzie na Zing.cz » (100%)
Obrovský, propracovaný, variabilní, drsný, překrásný, brutální, nekonečný, napínavý, hrdinský, epický, různorodý a občas i trochu vtipný. Zapomněl jsem na něco?
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Zatímco na konzolích má remaster Skyrimu v mnoha ohledech smysl, na PC nabízí Special Edition příliš málo změn a novinek, přičemž některé z nich hře vůbec neprospívají. V budoucnu se sice může z remasteru vyklubat hodnotná předělávka a výhodná koupě, ale v tuto chvíli nelze nalézt moc důvodů, proč by neměli PC hráči zůstat u původní hry z roku 2011.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
Anthem (PS4)
Anthem (PS4)
9,99€
6,89€   
Anthem (XBOX1)
Anthem (XBOX1)
9,99€
6,89€   
Hidden Agenda CZ (PS4)
Hidden Agenda CZ (PS4)
17,99€   
TOVAR SKLADOM
zobraziťMaid of Sker (SWITCH)
Maid of Sker (SWITCH)
27,99€
19,19€