GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Legend of Heroes:Trails of Cold Steel III - Extracurricular Edition(SWITCH)

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch The Legend of Heroes:Trails of Cold Steel III - Extracurricular Edition(SWITCH)
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 52,99€

POPIS The Legend of Heroes:Trails of Cold Steel III - Extracurricular Editio:

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III je novým prírastkom do dlhoročnej série The Legend of Heroes. Jedná sa o RPG titul štúdia Nihon Falcom. Zažite epický príbeh rozdelený do troch titulov, ktorý si užijú nielen nováčikovia, ale aj dlhoroční fanúšikovia. Ak sa radíte do prvej skupiny, nemusíte sa báť, že by vám unikala pointa dobrodružstva - titul totiž obsahuje interaktívne predstavenie celej ságy, ktoré vám pomôže sa vo svete Trails of Cold Steel lepšie orientovať.


STARÍ ZNÁMI
The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III je priamym pokračovaním predchádzajúcich dvoch hier série. Príbeh je zasadený rok a pol po udalostiach Trails of Cold Steel II a rozpráva osud Reana Schwarzera, toho času vojenského profesora, ktorého študentov i priatelov poznáme z predchádzajúcich hier. Preskúmajte Reanov záhadný pôvod aj to, ako na tom sú ostatní, fanúšikom dobre známe postavy.

The Legend of Heroes:Trails of Cold Steel III - Extracurricular Edition(SWITCH)

PLYNULOSŤ PREDOVŠETKÝM
Hra je tradičným JRPG s ťahovým systémom boja. Dôraz je kladený na plynulý prechod do bitiek a ich zrýchlenie, čo je možné vďaka umožnenému prisudzovaniu príkazov jednotlivým klávesám namiesto zdĺhavého preklikávaní herných menu. Súboje však stále zostávajú ovládané predovšetkým pomocou menu. Medzi ďalšími novinkami v hrateľnosti môžeme naraziť na nový Orbment systém a Order systém.

japonské rpg

zdielaj na:

Video / Ukážka The Legend of Heroes:Trails of Cold Steel III - Extracurricular Edition(SWITCH):

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť