GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Kategória:akčná
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 54,99€

POPIS The Legend of Zelda: Breath of the Wild:

Najnovšie pokračovanie kultovej série prinesie po prvýkrát v histórii naozaj otvorený svet. Ako Link môžete preskúmať Hyrule Field na konskom chrbte, alebo sa vydať na pešiu túru do vzdialených hôr. Jednoducho povedané, dostanete sa prakticky všade, kam vás nohy zanesú.

PRESKÚMAJTE HYRULSKÚ DIVOČINU
Šplhajte na veže a vrcholky hôr, objavte nové lokality a potom si za svojim cieľom nájdite vlastnú cestu a vyrazte do divočiny. Po ceste budete bojovať s obrími nepriateľmi, loviť divokú zver a zbierať ingrediencie potrebné pre varenie jedla a elixírov, ktoré budete potrebovať, aby ste si na svojej výprave zachovali dostatok energie.

OBJAVTE VIAC NEŽ 100 SVÄTÝŇ
V krajine sú roztrúsené svätyne, ktoré čakajú na to, až ich objavíte v akomkoľvek poradí sa vám bude chcieť. Rôznymi spôsobmi ich vyhľadávajte a vyriešte všetky hádanky vo vnútri. Poraďte si s pascami a rôznymi aparatúrami vo vnútri a získajte špeciálne predmety a iné odmeny, ktoré vám pomôžu vo vašom dobrodružstve.

BUĎTE PRIPRAVENÍ A PORIADNE SA VYZBROJTE
Celý svet čaká, až ho preskúmate, takže budete potrebovať rozličné obleky a vybavenie, aby ste sa dostali do všetkých jeho kútov. Možno sa budete musieť zabaliť do teplejšieho oblečenia, alebo sa prevliecť do niečoho, čo sa vám bude lepšie hodiť do horúčavy. Niektoré obleky majú špeciálne účinky a pomôžu vám byť pri pohybe rýchlejším alebo tichším.

SÚBOJE S NEPRIATEĽMI VYŽADUJÚ STRATÉGIU
Svet obývajú nepriatelia všetkých možných tvarov a veľkostí. Každý z nich má vlastnú zbraň a štýl útoku, takže musíte byť schopní rýchlo premýšľať a prísť na tú správnu stratégiu, ktorá vám ich pomôže poraziť.

KOMPATIBILITA S FIGÚRKAMI AMIIBO
Pripojte ku hre Amiibo vlčieho Linka (samostatne v predaji) a vlčí Link sa objaví v hre. Vlčí Link bude sám útočiť na nepriateľov a pomôže vám nájsť predmety, ktoré hľadáte.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Nintendo Switch

Video / Ukážka The Legend of Zelda: Breath of the Wild:

video na YouTube

Recenzie The Legend of Zelda: Breath of the Wild:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
The Legend of Zelda: Breath of the Wild je ideální hrou pro seznámení se se sérií a podle reakcí fanoušků jejím i obstojným pokračováním. Nabízí neskutečné množství různorodé zábavy a skvěle využívá možnosti nové konzole Switch, pro kterou je optimálním obsahem do začátku, kdy čekáte na další hry, protože vám vydrží na hodně dlouho a myslím si, že se k ní budete stále vracet i po jejím dohrání.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťFIFA 19 (SWITCH)
FIFA 19 (SWITCH)
35,99€
27,50€