GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch The Legend of Zelda: Skyward Sword HD
Kategória:adventura
Jazyk:anglicky
Skladom:4ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 50,99€

POPIS The Legend of Zelda: Skyward Sword HD:

Staňte sa svedkami zrodu Master Sword v The Legend of Zelda: Skyward Sword HD pre Nintendo Switch. Hra pôvodne vyšla v roku 2011 na konzolu Nintendo Wii a bola optimalizovaná pre moderné konzolu s vylepšeným pohybovým ovládaním a novo pridanou možnosťou hru ovládať tlačidlami. Toto dobrodružstvo nás zavedie na počiatok časovej osi hier The Legend of Zelda a poodhalí nejedno tajomstvo sveta legendárnej hry.

NA POČIATKU
Skyward Sword HD ponúkne pohľad do najhlbšej histórie série The Legend of Zelda. Link musí cestovať na oblohe i pod ňou a hľadať svoju kamarátku z detstva - Zelda. Vyzbrojený svojím mečom a štítom sa stretne s mocnými nepriateľmi, vyrieši nejednu ťažkú hádanku a bude brázdiť oblaky na chrbte Loftwinga - obrieho operenca. Čaká ho teda nové dobrodružstvo epických rozmerov.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD
OVLÁDÁNIE POHYBOM
Hra má dve ovládacie schémy. V jednom používate odpojenej Joy-Con ovládače, ktoré sa stanú vašim mečom a štítom. Švihom pravého Joy-Conu simulujete pohyb meča, ktorý sa premietne do hry, zatiaľ čo pohybom nahor pri ľavom ovládači potom pozdvihnete štít. Pohyby tiež používate pri výrobe predmetov, ale aj pri streľbe z luku a hádzanie bômb.

skyward sword hd
NOVÉ TLAČÍTKA
The Legend of Zelda: Skyward Sword dostáva prémiovú možnosť ovládať hru tlačidlami tak, aby bolo možné si ju užiť v handheld móde či na konzolu Nintendo Switch Lite. Najväčšou výzvou bolo nahradiť pohyb meča namapováním na tlačidla, čo vývojári riešia pravou analógovou páčkou, kedy pri jej naklonení sa vykoná sek v podobnom smere. Celá hra tak dostáva aj nový rozmer a môžete si ju vziať na cesty.

remaster the legend of zelda

zdielaj na:

Video / Ukážka The Legend of Zelda: Skyward Sword HD:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťBravely Default II (SWITCH)
Bravely Default II (SWITCH)
52,99€
41,99€