GameExpres.sk
  Prihlásenie

The Wonderful 101: Remastered

hra pre Nintendo Switch
hra pre Nintendo Switch The Wonderful 101: Remastered
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 47,99€

POPIS The Wonderful 101: Remastered:

Veďte armádu 100 úžasných hrdinov naprieč svetom v tejto netradičnej a unikátnej akčno-strategickej hre! Remaster The Wonderful 101, exkluzívne hry pre WiiU, je tu a prináša celkom nové vylepšenia. Za hrou stojí štúdio PlatinumGames známe vďaka hrám ako je Bayonetta, Astral Chain, Nier: Automata a Metal Gear Rising: Revengeance.

JEDNOTNÁ PÄSŤ
Hrdinovia naprieč svetom sa musí zjednotiť a ubrániť planétu Zem pred inváziou nepriateľských mimozemšťanov. Jedinou možnosťou ako poraziť nepriateľov z vesmíru je spojiť sa a pomocou fantastických schopností vytvoriť rôznorodé formy. Nech je to obria päsť či ostrá britva, musia prekonať svoje nezhody a pracovať ako jeden tím.

The Wonderful 101: Remastered

INTUITÍVNA DYNAMIKA
V tejto akčnej hre so strategickými prvkami ovládate 100 hrdinov zároveň a skrze intuitívne a dynamické ovládanie, ktoré je známe u hier PlatinumGames, ich zjednocujú dohromady a bojujete proti zlu, ktoré ohrozuje váš svet. Hrateľnosť je doteraz nevídaná, rýchla a intuitívna. Režisér pôvodnej hry, Hideki Kamiya, dohliadal na celý proces remastrovanej a pridal nespočet vylepšení, ktoré majú hru prispôsobiť všetkým platformám, na ktoré vyjde. Vylepšenia sa dočkala aj vizuálna stránka, framerate, načítanie - hra je tak vylepšená na všetkých frontoch.

platinum games

zdielaj na:

Video / Ukážka The Wonderful 101: Remastered:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť